2733
2739
عنوان

یه راه سریع و بی ضرر بگین واسه چاق شدن😢

| مشاهده متن کامل بحث + 46713 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میلت نکشه چطوری بخور بخور میکنی من لاغرم دیگه از خودم بدم میاد😫😫

میگم معدت عصبی نیست؟ من قبلا اینجوری بی میل بودم رفتم دکتر گفت معدت عصبیه

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2728
میگم معدت عصبی نیست؟ من قبلا اینجوری بی میل بودم رفتم دکتر گفت معدت عصبیه

والا مال من از عصبی گذشته رفتم اندوسکوپی گفت ارثیه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
عرق یونجه بخور عالیه اشتها اوره چاق شدی دوباره برنمیگرده که لاغر شی باز خودم نتیجه گرفتم ازش خیلی خا ...

چه مدت خوردی؟من قبلا سه تا شیشه خوردم فایده نکرد ول کردم

هر چه میخواهی ببر.اما مرا از یاد نه

سلام من ٣٦كيلو بودم به شددددددت لاغر مردني ولي الان ٥٥كيلو هستم🤗قبلا٥٩كيلو بودم خودم كم كردم چون وحشتناك چاق شده بودم عزيزم من به مدت يه ماه عرق يونجه خوردم يه ساعت ونيم قبل از غذا ميخوري يكم تلخ و بد بو هست ولي اصلا ضرر نداره و چاق ميكنه اشتها مياي و بعد از اين يه ماه به مدت ٢هفته ويتامين اي ميخوردم كه خيلي خوب بود شبا هم به صورتم ميكشيدم و ماساژ ميدادم و بعدش به مدت يه ماه سيب زميني ميخوردم هرشب كه خيلي چاق شدم 

#بامنـ_بِمانـ_آنانـ_كهـ_نَبودشانـ_را_تابـ_آوردَمـ_تُـ♥️ــو_نَبوديـ🌼🥺

نمیدونم دقیق فکر نکنم زیاد باهم فرق داشته باشن من اصافه وزن دارم دکترم برام الان که باردارم قرص مولتی ویتامین نوشت ولی گفت هفته ای یه دونه وقتی بخورم انقدر اشتها پیدا میکنم میخوام سنگم بخورم 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2740
والا مال من از عصبی گذشته رفتم اندوسکوپی گفت ارثیه 

برو ورزش یا پیاده روی بعدش که معدت خالیه هرچی دوست داری بخور.ورزش آدم رو گرسنه میکنه.اگه معدت مشکل داره دارو مصرف کن

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
سلام من ٣٦كيلو بودم به شددددددت لاغر مردني ولي الان ٥٥كيلو هستم🤗قبلا٥٩كيلو بودم خودم كم كردم چون وح ...

چقدر ارادت خوبه عزیزم که همه اینکارارو کردی من وقتی میبینم نتیجه نداره ول میکنم.میخوام یه راه باشه زود نتیجه بگیرم بعد ادامه بدم خیلی بی ارادم

هر چه میخواهی ببر.اما مرا از یاد نه
عزیزم شکم نیاوردی؟شیره توت چیه بیشتر توضیح میدی

شکم که بعد زایمانم یه کم دارم.ولی به صورت یکدست چاق شدم.شیره توت اصل رو از شهرستان سفارش دادم آوردن شبها یک قاشق میخورم قبل از خواب.صبح ها هم با کره بجای مربا شیره میخورم.یک ساعت بعد احساس ضعف میکنم.اشتهاآوره.من تابستونها همش حالت تهوع داشتم و بی اشتهابودم وزن کم میکردم امسال بالا رفتم.

پاچه گاو رو هم میذارم ۵ ساعت میجوشه با زردچوبه و نمک و پیاز.بعدش صافش میکنم برمیدارم میذارم تو فریزر.تو وعده ناهار خودم و پسرم ازش استفاده میکنم.مثلا کته رو بجای آب با آب پاچه درست میکنم.مایع ماکارونی زو با آب پاچه مخلوط میکنم درست میکنم.پیازو سرخ میکنم بعد رب میزنم بعد آب پاچه میریزم توش یه کم بعد خاموش میکنم بعنوان آبگوشت میخوریم.عالیه.خیلی اشتهاآوره.

شوهرم میگه اشتهات ماشاللهی شده😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
روزی یدونه مولتی ویتامین  صبحانه مفصل و صبح زود نیمرو و کره و خامه و عسل و مربا و هر چی داری و ...

عزیزم ما لاغرا معمولا اشتها نداریم که لاغریم وگرنه قطعا میدونیم چی و چجوری باید بخوریم!

2706