1373
1363
عنوان

مادرشوهرم

265 بازدید | 20 پست

بچه هاگ شوهرتون بدون شما میره ب خانوادش سر بزنه یا همیشه با هم میرین؟من شوهرم مثلا دو روز ی بار یا هر روز میره سر میزنه ب منم میگه میای بیا اما من دوس ندارم هر روز برم

استارت آغاز شروع رژیم تا مانکن شدن😍😍😍97/8/7وزن اول ۸۲.۱۰۰.۸۱۴۰۰ وزن هدف اول ۷۵😍😍

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1379
1376

عزیزم من شهر غریبم.اما هر وقت میریم شهر خودمون شب میرم خونه مامانم صبح شوهرم پا میشه میره به خانوادش سر بزنه.تا اونام ازش نخوان زنشو ببره شوهرم منو نمیبره.یجورایی شوهرم میگه باید از من بخوان تو رو ببرم.منم مشکلی ندارم.ولی در کل روزی دو سه بار میره پیش خانوادش و من مشکلی ندارم.

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11
تو از كجا ميدوني؟

میخواستیم بریم عروسی دختر دایی من شوهرم میگف باش بریم ی شب رف خونه ننش اومد گف ولش نریم فرداش من ازش حرف کشیدم گفتم اره بابا ول کن نریم تازه عروس دامادیم گف اره مامانمم همینو میگه میگه رفت امد واسه شما زوده

استارت آغاز شروع رژیم تا مانکن شدن😍😍😍97/8/7وزن اول ۸۲.۱۰۰.۸۱۴۰۰ وزن هدف اول ۷۵😍😍
1288

شوهره من ك هفته پيش ماشينش خراب شده بود برد پدرشوهرم درست كنه ساعت ٤ بود زنگ  زد گفتم ناهار خوردي فكر كردم رفته خونه مادرشوهرم ناهار خورده اخه نزديكه به اونجا گفت نه گفتم 

برو بخور گفت باشه هميشه باهم ميريم چي بشه تنها بره شماها دوست داريد شوهرتون تنها بره يا نه؟

كلا عادت نداره تنها بره انگار عادت كرده باهم بريم

عههههه شوهر منه ببین شوهر من میاد حرف میزنه کلا میفهمم حرفهاش مال خودش نیست این بیشتر منو میسوزنه&nb ...

دقیقااااا ی حرفایی میزنه میدونم برای خودش نیس ها با جدیت هم میگه خندمم میگیره😂😂😂تو دلم پوزخند میزنم

دقیقااااا ی حرفایی میزنه میدونم برای خودش نیس ها با جدیت هم میگه خندمم میگیره😂😂😂تو دلم پوزخند میز ...

مثلا دیروز میگف مهمون میاد هیچی جلوش نمیزاریم فهمیدم حرف مادرشوهرم ک اون روز خودشونو چتر کردن خونمون 

بنظرم گاهی اوقات بطور غیرمستقیم بش الکی بگومثلا فلان دوستم میگف شوهرخواهرش دهن بین بوده مامانش هرچی یادش میداده این پسره هم گوش میداده بیچاره ها الان همش اختلاف دارن و کم مونده کارشون ب جدایی بکشه الانم پسره پشیمونه ولی اینقددل دختره رو شکسته بخاطرحرفای مادرش دل دختره باهاش صاف نمیشه ای کاش پسره ازاول میفهمید نباید اینقد دهن بین باشه وکلا ازاینجورحرفا بهش بگو 

1339