2733
2734

من باخانواده شوهرم زیاد صحبت نمی کنم کلا کم حرفم یعنی تاچیزی نپرسن چیزی نمی گم چیکار کنم شوهرم ازاین رفتارم خیلی دلخوره حتی تاحالا اسماشونم صدا نکردم مثلا بگم خاله .عمه ایناچیکلر کنم؟

تعداد رای : 7
نظرسنجی
؟؟
4
57%
۴
3
42%

نظر سنجی چی میگه این وسط 

هیچی پر حرف شو 

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی احترام بزار و توقع نداشته باش ازشون خودتو دلسوزشون نشون بده و دلسوزی نکن براشون هیچ وقت دردو دل نکن و همیشه سنگین و رنگین و آراسته باش فعلا همینا

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊

زن دایی منم خیلی کم حرفه. اوایل همه ناراحت میشدن و میگفتن خودشو میگیره اما بعد از مدتی براشون عادی شد و گفتن اخلاقش اینطوریه. الانم که همه عاشقشن چون میگن تو کار کسی دخالت نمی کنه و سرش تو زندگی خودشه.

همسرت جای دلخوری باید کمک کنه این اخلاقو بذاری‌کنار نه که بدتر اعتماد به نفستو‌ بیاره پایین

کم حرف و خجالتی بودن اصلاً خوب نیست آدم خیلی ضربه میخوره ازش من بارها تجربه کردم این مسئله خیلی تابع ژنتیکه ولی با تمرین میشه بهترش کرد 

Break up with your comfort zone
همسرت جای دلخوری باید کمک کنه این اخلاقو بذاری‌کنار نه که بدتر اعتماد به نفستو‌ بیاره پایین کم حرف ...

نمیشه بزلرم کنارم میخواما اما نمیشه احساس میکنم چون تورده سنیه من نیستن باهاشون راهت نیستم ولی با دختر عمه وخاله خوبم راحت حرف میزنیم

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌