2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسته تازه هنو اخرای شهریور میاد پارسال که به صد خورده ای رسیده بود

شما اهل رفسنجانی؟

ابن پسته با پوست روییش الآن گرگان اومده که.

میخوام بدونم اگه حدود صد کیلو بدون پوست بخوام کیلویی چند پام حساب میکنن؟

2728

تهران دیروز دیدم  تر زده بود نیم کیلو بیست ک گرفتیم ریز بود ولی همه سر باز بود

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2740
شما اهل رفسنجانی؟ ابن پسته با پوست روییش الآن گرگان اومده که. میخوام بدونم اگه حدود صد کیلو بدون پ ...

نه کرمانم 

اره جاهای مختلف فرق داره برا ابنجا دیرتر برداش میکنن والا عزیزم دقیق امسالو نمیدونم ولی با پوست ها ارزونتر بدون پوستش گرونتر میدن پارسال که به صد خوردی رسیده بود

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
پسته تازه هنو اخرای شهریور میاد پارسال که به صد خورده ای رسیده بود

وا

تهران الان پره پسته تازه س 

حدود ۵۰ تومنه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
تهران دیروز دیدم  تر زده بود نیم کیلو بیست ک گرفتیم ریز بود ولی همه سر باز بود

راستش هنوز قیمت نکردم ببینم چند میگن. ولی من خشک میخوام و درشت و سر باز. میخوام بین مغازه ها تقسیم کنم اگه بشه

شما اهل رفسنجانی؟ ابن پسته با پوست روییش الآن گرگان اومده که. میخوام بدونم اگه حدود صد کیلو بدون پ ...

خب چرا از دامغان نمیخری.

هم پسته ش بهتره هم ب گرگان نزدیک تره

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2706