2733
2739
خب چرا از دامغان نمیخری. هم پسته ش بهتره هم ب گرگان نزدیک تره

من تعریف پسته رفسنجانو خیلی شنیدم. یبارم از طرف اداره همسرم آوردن بهشون فروختن خیلی خوشمزه بود.

پسته دامغان درشت و سر باز و خوشمزه هست؟

من تعریف پسته رفسنجانو خیلی شنیدم. یبارم از طرف اداره همسرم آوردن بهشون فروختن خیلی خوشمزه بود. پست ...

پسته دامغان خیلی لهتر از رفسنجانه اینو همه میدونن

من پسته شاه پسند که درشت ترین و مرغوب ترین نوع پسته ایران هست از دامغان خریدم کیلو ۴۸ تومن.

اندازه خرماست از درشتی

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خشک نمیدونی چنده؟

نه ولی یه عمده فروش سنندج میشناسم میگفت نسبت ب پارسال سی تومن ارزون شده انگار میگفت خودم حدود صد خریدم 

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2731
کی خریدی گلی جان؟

تقریبا دو هفته پیش.

من پسته تازه خریدم و همونجا دادم برام پوست کردن و اوردم تو افتاب خشک کردم

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
ممنونم عزیزم. اینجا آفتابش زیاد نیست. شما اهل دامغان هستی؟

کرج زندگی میکنم اما اصالتا بله

2740
بعد پسته رو خشکش میکنی مثل همون بازاریا میشه؟ سیاه نمیشه؟

نه سیاه نمیشه.

اگه پسته رو بعد از پوست گرفتن بشوری سیاه نمیشه.

اونجا تو دستگاه میریرن پوست میگیرن و میشورن