1363
1389

پنجــــــره پنجره پنجــره ها

وا شده روی عاطــــفه ها

بوی ماه مهر میده🍂🍃🍁

میگویَد این همه اذیتَت کردم،باز رهایَم نکردی؟گفتم یکبار دیر به مدرسه رسیدم. هیچ کَس در حیاط نبود. آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت. بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت .. هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....          (اللّهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)                                                     من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390
یاد اهنگ هم اتاقی افتادم 😑اصنم ربطی ب این نداشتا😅

اتفاقا منم یه زمانی عاشق اهنگ هم اتاقی بودم..یادش بخیررررر.😪😪😪

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

دلم هوای اول پاییزو کرد😢😢😢😢😢صبحا از خواب پا بشی 😢😢توراه مدرسه😢سرکلاس درس خواب بیاد.بو کنی به کتابا واییی حالم گرفته شد

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂😂
پنجــــــره پنجره پنجــره ها وا شده روی عاطــــفه ها بوی ماه مهر میده🍂🍃🍁

باز آمد بوی ماه مدرسه  

بوی بازیهای راه مدرسه🤓

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
1376
دلم هوای اول پاییزو کرد😢😢😢😢😢صبحا از خواب پا بشی 😢😢توراه مدرسه😢سرکلاس درس خواب بیاد.بو کنی به ...

دلم میخواد😢کلا همه چیزه بچگیامون باحال بود

اواسط شهریور‌باچه‌شوروشوقی‌میرفتیم‌خرید وسایل‌مدرسه‌ولباس فرم

باچسبای رنگی کتاب جلد میگرفتیم امان ازاون روزی‌که کمی چروک‌میشد یا هوا میرفت زیرش اونقد باناخن میکشیدیم روش تا یا صاف بشه ویا درنهایت پاره میشد😂😂😂

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
1418