2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بخاطر دستگاههاست دستگاه جدیدا دیگه با پوست تماس نداره احتمال سرایت بیماری کمتره

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

از من به شما نصیحت فقط جاهایی که موهای خیلی زخیمی داره بزنین...من ۸  ۹ جلسه رفتم جاهایی مثل ساق پا و بیکینی  موهاش کمتر و نازکتر شده ..حدود ۴۰ درصد مونده از موها ولی ساعد دست و پشت دستم و ارتج پر موشده یعنی بیشتر از قبل هنینطور زانوم اصلا مو تک و توک داشت حالا موی یه دست در میات بعد از ۶ ماه از گدشت اخرین جلسه ...خلاصه که اصلا راضی نبودم ...

2740

بیکینی ۸۰ ساق پا ۱۲۰   زیر بغل ۶۰  ساعد دست ۶۰  فکر کنم ...من مشکل هورمونیم نداشتم هم من هم خواهرم راصی نبودیم ...دکتر آذررایجانی توحید دو تا ایستگاه بعد از نظر ...البته کسانی بودند که راضی بودن ...ولی جاهایی که کم مو و موی نازک دارن و اصلا لیزر نکن  که اثر معکوس داره ...و زیاد میشه   زانو و ارنج من اصلا مو نداشت حالا پر شده  

بیکینی ۸۰ ساق پا ۱۲۰   زیر بغل ۶۰  ساعد دست ۶۰  فکر کنم ...من مشکل هورمونیم نداشتم هم ...

دکتر آذدبایجانی که متخصص ارتودنسی هستن. شما چند وقت لیزر کردین؟ "شا ر ژ" سالیانه اش رو رفتین؟