1421
1363

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401

روغن زیتون و سرکه سیب تخم مرغ 

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
اینجا یکی با اب برنج نتیجه گرفته بود

اره یکی نتیجه گرفته بودمامان کوچولوی خوشکل

وزن اولیه ۵۷وزن هدف ۵۰وزن عالی ۴۸انشالله به زودی زود به هدفم برسم دعاکنید برام من شکموم بتونم طاقت بیارم
1394
1418
خ‌وندم ولی نوشته بود سه چهار روزه میزنه تو س چهار روز چجوری پر میشه؟؟!

نه بابا چن ماه باید بزنی

وزن اولیه ۵۷وزن هدف ۵۰وزن عالی ۴۸انشالله به زودی زود به هدفم برسم دعاکنید برام من شکموم بتونم طاقت بیارم
چطوری گیسو؟ عروسی خوش گذشت؟بچه که بیتابی نکرد؟

فدات بشم

ممنون هانا خوب اتفاق بد دیگه ای افتاد با مادر شوهرم بحث کردم واسه اولین‌بار

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏

ضررنداره برنج که میپزی ابکش که کردی ابشادورنریز اسپری کن به موهات شاید نتیجه گرفتی

1391