2737
2734
عنوان

منم بلخره تاپیک مادرشوهر زدم 😐 حق دارم ناراحت باشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 43 پست
 کاش می تونستم 🥺

تا خودت برای خودت احترام قائل نباشی کسی از جمله طایفه شوهرت برات احترام قائل نمیشه. خودت را بکش بالا شما یه عمر میخوای باهاشون زندگی کنی

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا خیرت بده که پرستاری مادرشوهرت و کردی  اما ماشین مال خودش نبوده ،به دل نگیر ،شاید خود ...

توقع داشتم پیاده شه با من تا خونه پیاده بیاد تنها نباشم .

اگر دیده که باید مادرشوهرت بهش میگفته نگه دار عروسم سوار بشه... توی شب و تاریکی و تنهایی باید یه ماد ...

منم دقیقا حرفم همینه . صدبار گفته تو دخترمی ، ادم دخترش رو تو خیابون تنها ول می کنه ؟ حتی شوهرم و پدر شوهرم هم هم بهم حق داد ن 

2728
 بارها از این جور اتفاق ها افتاده که مادرشوهرم خواهرش رو به من اولویت داده و من به روی خودم نیو ...

تو بخاطر فکر اونا که نباید آرامش رو از خودت بگیری من همیشه یه گوشم در بوده یه گوشم دروازه هیچوقت نذاشتم کاری باعث بشه آرامش ازم دور بشه و اعصابم بهم بریزه بخاطر کارای دیگران البته اولش حرص میخورم ولی وقتی میبینم طرف با حرص خوردن من به هدفش میرسه میزنم به بی خیالی...........الانم اگه یوقت گفتن اونشب دیدیمت شما به رو خودت نیار بگو من اصلا متوجه شما نشدم که خاله شوهرت فکر نکنه با سوار نکردن شما باعث حرص دادنتون شده........

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
به احتمال زیاد تو رو ندیدن، اما با ورابطه خوبی که با مادر همسرت دا ی بنظرمیهجوری ازش بپرس که مثلا فل ...

دیدن ، و صد در صد خواهرش نذاشته ، ولی نباید به خواهرش مخالفت نی کرد . خواهرش از شوهرم کوچیک تره و مادرشوهرم بزرگش کرده . می گفت به حرفش گوش می کرد .

تو بخاطر فکر اونا که نباید آرامش رو از خودت بگیری من همیشه یه گوشم در بوده یه گوشم دروازه هیچوقت نذا ...

با خاله شوهرم صد در صد قطع رابطه ایم . کارهایی باهامون کرده که این کار پیشش حساب نیست و کلا ادم حسابش نمی کنم 😀

مشکل مادرشوهرم ، می خوام ببینم رابطه ام رو باهاش کم کنم بفهمه نباید منو نادیده بگیره  یا نه عادی بمونم . 

2740
شما که تا الان روابط رو به خوبی حفظ کردی بگذر از این اتفاق انگار نه انگار

اخه اینکه حس می کنم  سعی به خوب بودن رابطه فقط از طرف منه داره اذیتم می کنه . 

با خاله شوهرم صد در صد قطع رابطه ایم . کارهایی باهامون کرده که این کار پیشش حساب نیست و کلا اد ...

بیا قضیه رو برعکس کن فکر کن شما سوار ماشین خاله شوهرتون بودین و مادر شوهرتون پیاده و خاله شوهرتونم باهاش مشکل داشت و دوست نداشت سوارش کنه شما چکار میکردین؟ نهایتا ناراحت میشدین و بهش میگفتین کارتون درست نبود تو این تاریکی سوارش نکردین شایدم مادرشوهرتون با خواهرش بحث کرده که چرا شما نادیده گرفته و سوار نکرده شما که خبر ندارین چون اونجا نبودین.........بنظرم مادرشوهرتم از این کار خواهرش شرمندس ولی ممکنه به روش نیاره.....

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
لطفا این تاپیک رو حذف کنید  🥺🥺  با حفظ حدود و قوانین اسلامی بوس به کله تون 😘😘 @نی ...

سلام عزیزم متاسفانه فرصت حذف کردن تاپیک رو ندارم لطفا لینک تاپیکی که میخواین حذف کنین رو توی تاپیک نی نی یار حذف تاپیک۲ بذارین در اسرع وقت رسیدگی میشه شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ و نیم تا ۴ و نیم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3298910/لینک-حذف-پست-و-تاپیک-درخواستی-کاربران