2733
2739
عنوان

منم بلخره تاپیک مادرشوهر زدم 😐 حق دارم ناراحت باشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر ندیده که هیچی ولی اگر دیده باشه حق داری از مادرشوهرت ناراحت بشی.... بهش بگو دوستانه به نظرم تا از فکرش هم بیای بیرون...

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!

اهمیت نده اینا مسائل خیلی کوچیک و بی اهمیتن بخوای ناراحت هم بشی فایده ای نداره مطمئنا یه توجیهی میارن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728

چقد بيشور واقعن بايد ب شوهرت بگي

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

عزیزم خدا خیرت بده که پرستاری مادرشوهرت و کردی 

اما ماشین مال خودش نبوده ،به دل نگیر ،شاید خودش هم ناراحت باشه از این موضوع اما اختیار نداشته که تعارفت کنه

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.

بنظرم ب مادرشوهرتم گله كن و سرسنگين باش

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
2738

به احتمال زیاد تو رو ندیدن، اما با ورابطه خوبی که با مادر همسرت دا ی بنظرمیهجوری ازش بپرس که مثلا فلان روز فلان ساعت فلان جا من شما رو دیدم شما منو ندیدی راستی؟ اونوقت اگه ندیده باشد متوجه میشی دلخوری ازبین میر ، شاید ندیده واقعا، شایدم خواهرش نگذاشته بایستن

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی
دید ، یه نیش ترمز هم زد شوهرش  ولی دوباره گاز داد رفت .

اگر دیده که باید مادرشوهرت بهش میگفته نگه دار عروسم سوار بشه... توی شب و تاریکی و تنهایی باید یه مادرشوهر وجود و غیرت داشته باشه نسبت به شما! اگر هم اونا مایل نبودن شما سوار ماشینشون بشی خوب باید مادرشوهرت پیاده میشده با شما میومده.... حالا خوبه اینقدر رفتیی بهش رسیدی.... 

واقعا روزگار عوض شده

بنظرم اصلا مطرحش نکن چطوری وانمود کن که تو اصلا متوجه اونا نشدی

بارها از این جور اتفاق ها افتاده که مادرشوهرم خواهرش رو به من اولویت داده و من به روی خودم نیوردم. با اینکه صد بار تو چشمم گفته تو مثل دخترمی ! حس می کنم دیگه دارم تو چشمشون احمق جلوه می کنم .

حتما بهش بگو البته دوستانه و اگر از خودش شنیدی که تو را دیده و بی توجهی کرده حتما با سرسنگینی و توجه کمتر بهش بفهمون که جواب احترام را بااحترام میدن! حالا خوبه دختر و عروس دیگه ای هم نداره....

2706