1822
1823

دیدم امروز کسی این تاپیکو نزد گفتم خودم بزنم😆😆

من قورمه سبزی پختم🙂😁

ناشنوا باش ، وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ! :)♥

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

1825

ته چین از دیشب الان خوردم تموم شد😋

عشق یعنی روزای طلایی💛*** یه شبه خوبه دوتایی💏***من کنارت بی قرارم بی قرارم 👼***عشق خودتی با موی مشکی🖤👸🏻 ***نگم از تو خوده عشقی👰💋 ***نگم از حالی ک دارم بی قرارم💘*** ای وای از تو دلشو ندارم بری🚶🏻‍♀️*** من مگه میزارم بری امشب💑*** ای وای از تو دلمو کجا می بری💌*** کاشکی تو بمونی نری امشب👙***امشب دستای تو مثله رقصه یه پرندس🕊️***میخندی برام خنده های تو کشندس🤯 ***هیشکی جز خودمون نمیدونه ک چمونه 😇***عشقم کاره دله منو سمتت می کشونه🚶‍♂️***ای وای از تو دلشو ندارم بری👫*** من مگه میزارم بری امشب🏇*** ای وای از تو دلمو کجا میبری🏄‍♀️*** کاشکی تو بمونی نری امشب👩‍❤️‍👨***

پیتزا 😙

سلام خدا جون منو ببخش که گاهی از یادت میبرم و به ضعیفتر از تو پناه میبرم یمدت فکر میکردم نیستی دربدر بودم داغون بودم الان تا ابد میدونم هستی منو بخاطر کوتاهی هام هیچوقت با خانواده و عزیزانم امتحان نکن. بابت هرچی دادی شکر بابت هرچی ندادی شکر ...من ضعیفم و به ضعف خودم اذغان دارم تو قوی هستی و همه میدونن قدرت داری به قدرتت قسم مواظب عزیزانم و دلم باش من فقط اونا رو دارم تو دنیا میخوام سرمو بکنم زیر برفو فقط به رفتار خودم کار داشته باشم رک باشمو ناراحتیمو تو لحظه بگم نشه عقده برام میخوام به حقم قانع باشم و اروم زندگی کنم ...هرچی اضافه دویدم زمین خوردم کمکم کن اشتباه نکنم اگرم اشتباه کردم خودم مسءولیتشو بر عهده بگیرم ...تو خدای منی خدا جون کاری کن باهات عشق کنم نه ازت بترسم من ضعیفم در قبال تو دوستت دارم ...فقط همین
1846
موخواااامممم😋😆

نیست دیگه😅

عشق یعنی روزای طلایی💛*** یه شبه خوبه دوتایی💏***من کنارت بی قرارم بی قرارم 👼***عشق خودتی با موی مشکی🖤👸🏻 ***نگم از تو خوده عشقی👰💋 ***نگم از حالی ک دارم بی قرارم💘*** ای وای از تو دلشو ندارم بری🚶🏻‍♀️*** من مگه میزارم بری امشب💑*** ای وای از تو دلمو کجا می بری💌*** کاشکی تو بمونی نری امشب👙***امشب دستای تو مثله رقصه یه پرندس🕊️***میخندی برام خنده های تو کشندس🤯 ***هیشکی جز خودمون نمیدونه ک چمونه 😇***عشقم کاره دله منو سمتت می کشونه🚶‍♂️***ای وای از تو دلشو ندارم بری👫*** من مگه میزارم بری امشب🏇*** ای وای از تو دلمو کجا میبری🏄‍♀️*** کاشکی تو بمونی نری امشب👩‍❤️‍👨***

الان بیرونم تو ماشین منتظر شوهرم   

غذا هم برای همسرم که بره سرکار

با عجله یه تکه ته ران با سیب زمینی گذاشتم تو دیگ کمی پخت اومدیم‌بیرون (آبگوشت مرغ)

الانم برگردم باید ببینم پخته یا نه!

یا من هو به کل مکان
1826
1845