1421
1411

دیدم امروز کسی این تاپیکو نزد گفتم خودم بزنم😆😆

من قورمه سبزی پختم🙂😁

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1390

عکس پلو 

با ته دیگه دنده 

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹
ته چین از دیشب الان خوردم تموم شد😋

موخواااامممم😋😆

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶
1394

الان بیرونم تو ماشین منتظر شوهرم   

غذا هم برای همسرم که بره سرکار

با عجله یه تکه ته ران با سیب زمینی گذاشتم تو دیگ کمی پخت اومدیم‌بیرون (آبگوشت مرغ)

الانم برگردم باید ببینم پخته یا نه!

یا من هو به کل مکان
عکس پلو چیه

عدس پلو خخخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹
1387
آها😃فک کردم شاید غذای محلی باشه میخاسم پیگیری کتم

خخ ن فدات

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ماکارونی  

میشه به نیت کار گرفتنم یک دونه صلوات بفرستید؟!  ......دل که رنجید از کسی/خرسند کردن مشکل است/شیشه ی بشکسته را/پیوند کردن مشکل است/کوه را با آن بزرگی میتوان هموار کرد!/حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است ...
1339