2733
2734

بچه ها کیک میشه سفارش داد ؟؟

قبول میکنن؟

بنظرتون چ کارایی کنم .پول زیادی ندارم و کادو نمیخوام گرون بخرم . حالا چ کنم . کیک هم میخوام ساده بخرم .چون پولمم کم حالا اصن کیک هس میشه خرید ؟؟

(گیر ندید چرا زود عروسی کردی . به جون خودم دیگ تموم شد و رفته بخدا اشتباه کردم اسممو و ایتجوری نوشتم پشیمونمممم😂😂😂😂)

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چرازودازدواج کردی😐

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

کیک از کیلویی ۳۵ شروع میشه.دیگه با توجه به بودجت تصمیم بگیر

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

برو واسه خودت لباس زیر بخر هم تو حال میکنی هم اون😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ن خودم نمیتونم بپزم . تو شیریتی فروشیا هست ؟؟؟؟

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
2706