2733
2739
عنوان

۵روز دیگ دومین سالگرد عروسیمونه . ولی ....

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 24 پست
سالگرد ازدواج 

😒 دختر ول کن 

خودت شوهرت شام برید بیرون 

یه کادو شیک هم بخر 

هم خرجت کمه هم به حرمت این روزارو نگه داشتی 

من نمیدونم مردم چشون شده حداقل نمیتونن ۱۰ روز خودشون نگه دارن 😬😬

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
پنج روز دگه که هفتم هشتم محرمه.  یکم به دل ادم نمیشینه این روز جشن گرفتن.

دونفره فقط . بزن و برقص و مهمون و ...نیس ک اصلا دونفره اخه از کییه نه کیکی خوردیم نه هیچی ...خیلی دلم میخواست شوهرمو سوپرایز کنم چن وقته هی سرکاره بدجوری سرش شلوغ شده دلم میخواست یکم تنوع بدم به زندگیمون . یکمم شوهرمو سوپرایز کنم خوشحال بشه

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
حتما اینکارو بکن خیلی هم کارت خوبه که این روز مهم برات ارزشمنده💖

اخه هی میگن حرمت ابن روزا رو نگه دارید حس میکنم داریم گناه میکنیم . 

بخدا شوهرم خی درگیر کاراشه اصلا یادش نمیمونه و تو این فازا نیس منم دلم نمیاد عین بقیه شبا بگزره خیلی شب مهمیه تو زندگیم . خیلی دلم میخواد یه جشن دو نفره بگیریم ولی ...

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
2740
اخه هی میگن حرمت ابن روزا رو نگه دارید حس میکنم داریم گناه میکنیم .  بخدا شوهرم خی درگیر کاراش ...

چه ربطی به حرمت داره به نظر من این روز مهم ترین روز زندگیه و هر سال هم یه کیک و جشن دونفره میگیرم واااقعا حس خوبیه حتما انجام بده نمیخوای بزن و برقص راه بندازی که میگن حرمت نگه دار و فلان