2733
2739
عنوان

من خودم را دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 907976 بازدید | 5926 پست
مثال بزنید دوستان.مثلا چی میگن؟

از همممه چییی میپرسن.نه فقط از من از همممه

دوست فامیل همسایه آشنا

و تو ذهنشون درگیرن همیشه ک کی چیکار میکنه قصد ونیتش چیه و قضاوت ادمها

من هروقت برم خونشون همش این بحثا هست ک مثلا فلانی چکار کرد و کلب پشت سرش بدگویی میکنن.واقعا حالم بد میشه اینطور مواقع...

مثلا باید از ساعت رفت و آمد من و شوهرم دقیق مطلع بشن اگر از من نپرسن از شوهرم میپرسن که ثمین کجا رفت کی رفت؟ با کی رفت؟!

مثلا چرا بچه دار نمیشین برین دکتر.دکتر رفتین،دکتر چی گفت؟

مسافرت میخوایم بریم،از چن وقت قبل میپرسن کی میرین.نه فلان وقت نرین ،این موقع ک من میگم خوبه برین.اینجا ک من میگم برین

باورتون میشه خیلی از تصمیمات مراسم عقد و عروسی و خریدها رو مادرشوهرم جلوجلو نظرشو میگفت و انتظار داشت مخالفتی نکنیم وگرنه بدش میومد

دخالت در همه چی زندگی ما

حتی از خانوادم و فامیلم سوال میپرسن و بهم میگن مثلا چرا مامانت بدون بابات رفت مسافرت؟نباید میرفت

رابطه ی خالت با مادرشوهرش چطوره؟و...

تازه خیلی وقتها خیلی از اطلاعات رو از شوهرم کسب میکنه

ببخشید طولانی شد

تلاش کنید بین خودتون و دیگران یک تعادل برقرار کنید. تمرکز روی خودتون باشه، اما گاهی به دیگران هم نگا ...

من ادمی هستم ک زیاد ب نظر آدمها اهمیت دادم

حساس و زود رنج بودم

مامانم میگفت اینطور نباش مریض میشی ها

و مریض شدم🙁 مریضی ک هیچوقت فکر نمیکردم دچارش بشم

همش بخاطر این بود ک زیادی غصه میخوردم

خودخوری میکردم و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه موضوعی ذهنمو مشغول کرده..آدمای زیادی رو میبینم که در ظاهر خیلی گرم وصمیمی هستن اما پشت سر حرف درمیارن برای همه.اینا سیاسته?

بقول مادرم رو مردمی شون فقط خوبه اگه از زندگیشون باخبربذشی میبینی خعلی مشکلات دارن.

من اینو دورویی میبینم ونمیتونم اینجورباشم همه هم بهم میگن بی سیاستی!مثلا تو یه جمعی نمیتونم با هرکسی گرم بگیرم رفتارم خیلی معمولی ورسمیه... آیا اشتباهه

؟

با همه بایدگرم گرفت?اگه ازکسی خوشتم نیاد باید وانمود کنی رابطه تون خیلی خوبه وصمیمی هستین?

به این میگن مردم داری?

از گذشتم گذشتم...

دوستان عزیز ميشه منم کمک کنید خیلی اذیت میشم ما 4 تا جاری هستیم یکی از ما دوره یکی از جاریام خیلی با من بد و تند رفتار میکنه اما با جاری دیگم ببخشید مث برده ميمونه انقدر قربون صدقش ميره ک نگو نميدونم میخاد حرص منو در بياره یا ن ینی هر جی اون جاریم بگه ميگه باشه اما با من مث چی تندی میکنه همش کنایه دعوا راستش من خیلی اذیت میشم این رفتارش باعث شده همه رو اون جاریم ی جور ديگه حساب کنن و دوسش داشته باشن چون فک میکنن خاطر خواه داره حالا من چیکار کنم خانومای باسیاست ممنون ميشم کمکم کنید

2731
دوستان عزیز ميشه منم کمک کنید خیلی اذیت میشم ما 4 تا جاری هستیم یکی از ما دوره یکی از جاریام خیلی با ...

سلام عزیزم..

یه پند از بالتازار گراسیان برات می ذارم...

خرد شماره ۲۰۵

یاد بگیرید که از بی اعتنایی و کم محلی و به این ترتیب خوار و بی ارزش کردن استفاده کنید!

یک راه برای به دست آوردن هر چیزی این است که به آن کم محلی کنید و به این ترتیب آن را بی ارزش به حساب بیاورید!

دنبال هر چیزی بروید از شما فرار می کند ولی اگر کم محلی کنید دوان دوان به سمت شما می آید.

وقتی چیزی را دنبال کنید از شما فرار می کند ولی اگر شما از او فرار کنید اوست که شما را تعقیب می کند.

کم محلی و به این ترتیب خوار و کوچک شمردن، زیرکانه ترین نوع انتقام است.

یک توصیه عاقلانه:بهترین راه مقابله با دشمنانتون این است که آنها را نادیده بگیرید.

اگر از خود دفاع کنید نتیجه اش بزرگ شدن مخالفان شماست.

هیچ انتقامی بهتر از کم محلی کردن و بی اعتنایی نیست:با این کار دیگران را در غبار پوچی و بی ارزش بودن آنها دفن می کنید.

یک راه برای ساکت کردن انسان های عوام که مدام غر می زنند و اعتراض می کنند این است که آنها را نادیده بگیرید.اگر به آنها انتقاد کنید. خودتان ضربه می بینید. 

اگر به آنها اعتبار بدهید خودتان بی اعتبار می شوید.

اگر دیگران به شما حسادت می کنند خوشحال باشید، هر چند با این کار می توانند شما را تا حدودی لکه دار کنند ولی در نهایت این کار باعث معروف شدن شما می شود.چه بسیار انسان هایی در تاریخ که اگر دشمنانشان نبودند هیج وقت شناخته نمی شدند.

دوستان عزیز ميشه منم کمک کنید خیلی اذیت میشم ما 4 تا جاری هستیم یکی از ما دوره یکی از جاریام خیلی با ...

عزیزم، جاری شما، مصداق یه آدم مشکل و سمی است...

بهترین راه، نادیده گرفتن جاری اتون است....باهاشون کمتر رفت و آمد کنید....کمتر با هم رودرو بشید.. کمتر ببینیدش....کمتر سر راهش قرار بگیرید...این آدم ها با تحقیر دیگران، احساس قدرت می کنند...وقتی بهش محل نگذارید، اون وقت اونه که اذیت می شود...

گراسیان، نوشته:« بی اعتنایی، زیرکانه ترین نوع انتقام است.»

عزیزم، جاری شما، مصداق یه آدم مشکل و سمی است... بهترین راه، نادیده گرفتن جاری اتون است....باهاشون ک ...

جاری من انقدرررررر پررو هس ک هرچی بگم باز کمه از بس اعتماد بنفسش بالاس ک هر کی بگه اشتباه میکنی ميگه ن من درست ميگم پس مطمینا برا این طور افراد بی اعتنایی هم جواب نميده آخه اینم امتحان کردم

2738
عزیزم خیلی خوب بود اين متن اما باوجود اینکه بی اعتنایی هم کردم اما نتیجه نگرفتم 

باید تا جایی که می تونی ازش دوری کنی...

نوشته بودی، حتی باهاش صحبت هم کردی ولی فایده نداشته...

من قبلا هم نوشتم، در برابر آدم های سخت و سمی باید بپذیریم که متاسفانه نمی توانیم گفتگوی متمدنانه ای باهاشون داشته باشیم...چون در هر حال آنها هیچ وقت قبول نمی کنند اشتباه می کنند...

بهترین راه، دوری از آدم های سمی است...

و تمرکز بر روی خودت...به خودت برس...کلاس ورزش برو....حال خودتو خوب کن....هیچ کس غیر خودت، ارزش توجه نداره...

عزیزم، جاری شما، مصداق یه آدم مشکل و سمی است... بهترین راه، نادیده گرفتن جاری اتون است....باهاشون ک ...

مانترا عزیزم خیلی از پست هات لذت میبرم میشه به سوال من هم جوا بدی البته اگر برات ممکن باشه خصوصی 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
باید تا جایی که می تونی ازش دوری کنی... نوشته بودی، حتی باهاش صحبت هم کردی ولی فایده نداشته... ...

آره چند روز پیش باهاش حرف زدم گف تو آخه اخلاقت خاصه نميتونم باهات خوب باشم گفتم آره چون من مث تو بی احترامی نمیکنم توقع ندارم بی احترامی ببینم خلاصه ک آخرم قبول نکرد و من پشيمون از کارم بیشتر از همه چيزي ک منو اذیت میکنه اينه ک با تعریف و قربون صدقه رفتن اون جاریم باعث شده اون جاریم خیلی محبوب همه بشه 

جاری من انقدرررررر پررو هس ک هرچی بگم باز کمه از بس اعتماد بنفسش بالاس ک هر کی بگه اشتباه میکنی ميگه ...

منظورم از بی اعتنایی، یعنی شما بهش توجه نکن...بهش پر و بال نده..دنبال شادی و خوشحالی خودت باش....در مورد جاری ات قضاوت نکن...قضاوت کردن، حال آدم را بد می کنه...

اینکه جاری ات اعتماد به نفسش بالاست، معنی اش این نیست، آدم بدی است...فقط با شما متفاوت است...اگر بپذیری آدم ها با هم متفاوت هستند، به آرامش می رسی...

به قول هلاکویی، خدا با ۱۲۴ هزار پیامبر نتوانست همه مردم را به راه راست هدایت کنه، بعد شما می خوای این کار را بکنی...

قبول کن، جاری ات نسبت به شما متفاوت است...سعی از اصلاحش بردار...فقط اگر این تفاوت ها اذیتت می کنه، کمتر باهاش رفت و آد کن تا کمتر اذیت بشی...

منظورم از بی اعتنایی، یعنی شما بهش توجه نکن...بهش پر و بال نده..دنبال شادی و خوشحالی خودت باش....در ...

عزیزم من مجبورم ببینمش رفت و آمد کم نميشه متاسفانه من اصلا کاری بهش ندارم اما این ک با اون جاریم ببخشید مث برده ميمونه با من کارد و پنیره ميگم چون انقدر تو جمع قربون صدقه اون جاریم ميره باعث شده اون عزیز بشه و من بی ارزش و هميشه نظر اون جاریم رو میپرسن ن من

مانترای عزیز ما از  زمان  تاپیک اول پرنسس گروهی تلگرامی راه انداختیم و جمعی از خانمه ...

بنظرم اون گروه های تلگرامی ب تازگی تعطیل شدن.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2706