2737
2734
میشه واسه منم بگیرید 😘

هرکس به توفخر بفروشد نباید برنجی زیرا ازفخرفروشی کسی بزرگ نمیشوود باید مخلص ومتواضع بود تامورد محبت ولطف دیگران قرار گرفت پس ازدیگران نرنج وخودت را صاف وبی غل وعش کن خداکمکت میکند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من🙌

به شما مژده داده شده که روزهای سختی وغم به پایان میرسدودرهای بهشت به روی شما باز شدهروفرشتگان صدای ناله های شماراششنیده وجواب ناله های خودرا باسعادت وخوشبختی میگیری .....به به چه فالی شد خوش بحالت

2728
میشه برا منم بگیری ممنون

شما روز بروز موفق ترو محبوب تر میشوید درکارهایتان پیشرفت زیادی میکنید اینده ی روشنی درپیش دارید خداهمیشه پشت وپناه شماست اورا فراموش نکنید 

برای من لدفا 

شما انقدر عاشقید که فکر میکنید محبوب شما استثناییست ودر فراقش میسوزید ومیسازید ولی ازیادخدا وقران غافل نشوید که راهگشای همه ی شیفتگان خداوکمکهای اوست

ممنون عزیزم 

میشه به یه نیت دیگه هم برام بگیری

ممنون میشم

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
واسه من میگیری بیزحمت

سعی کنید بازمانه زورازمایی نکنید ونقدرابگیرید نه نسیه را زندگی زیباییهای زیادی دارد که باید از لحظه های ان نهایت استفاده راکرد وتسلیم بود انشاا.. روزگار به شما خوش بگذرد

2740
من چرا اینو نفهمیدم😕😑 مرسی عزیز

کاری میخواستید انجام بدیدوبی اندازه شیفته ی انجام ان بوده اید درست نیست  هرچیز راکاملا درجلوه ی خوب میبینیباید گاهی به معایب کارهم اندیشید با بزرگان مشورت کن بعد کاری را انجام بده

عزیزم برا منم بگیر

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
ممنون عزیزم  میشه به یه نیت دیگه هم برام بگیری ممنون میشم

حافظ به شما مژده میدهد که ایام غم به پایان رسیده وروزگارخوش در راه است این روزهای شادرا غنیمت بدانواز زندگی نهایت استفاده راببر که جهاان ناپایداراست ونمیتوان به ان اعتماد کرد

عزیزم برا منم بگیر

اینقدر غم وغصه به دلتان راه ندهیدروزگار به سرعت میگذرد وگذشت زمان خیلی از مسایل را حل میکند بهتراست ازدنیا لذت ببرید تاپشیمان نشوید عمر اینقدرهاهم دوام ندارد که کارهارا مشگل بگیرید

حافظ به شما مژده میدهد که ایام غم به پایان رسیده وروزگارخوش در راه است این روزهای شادرا غنیمت بدانوا ...

ممنون عزیزم

ایشالله همیشه موفق باشی😘

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
2706