2733
2734
من

دل را پاک باخته اید اینقدرمفتون شده اید که جزاو نه می بینید نه احساس میکنید این خوب است که دراین غوغای زمانه خودرا به عشق مشغول کرده اید اگر گنج عشق دروجودت باشد ازهمه چیز بی نیازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کنید بازمانه زورازمایی نکنیدونقدرابگیریدنه نسیه رازندگی زیباییهای زیادی دارد که باید ازلحظه های ...

پس من 

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
2728
سلام میشه برا منم بگیری

ازاینکه به حرف این وان گوش داده اید وهبه جایی نرسیده اید پشیمانید دیگر بی اردگی بس است به خودتان متکی باشید وباهمت وتلاش خودتان کارها را انجام دهید که موفق تر میشوید

پس من 

ناله وزاری بس است گریه های غریبانه ی شما کارخودرا کرده است وصبح پیروزی به زودی می دمد اگر ارزویی دارید براورده خواهد شدودیگر شکایت از روزگار صلاح نیست امیدوار باشید

2738
من

به شمانصیحت شده است که اینقدر سختگیری نکنید خداوند بخشنده ی گناهان است بندگان اوهم باید بخشنده باشند اگراز کسی دلخوری دارید دور بریزید ونکته سنجی راکنار بگذارید تا موفق باشید

ناله وزاری بس است گریه های غریبانه ی شما کارخودرا کرده است وصبح پیروزی به زودی می دمد اگر ارزویی دار ...

مرسی گلم فدات

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
من

بهتر است همیشه موقعیتی که دارید راحفظ کنید وخودرا درمقابل هیچ چیز نبازید جلال وجبروت وعزت وشوکت دنیاهم مثل همه ی چیزهای دیگر دنیا زود گذراست پس غرور راکنار بگذارید ودر مقابل همه متواضع باشید تا موفق ترباشید 

میشه برا منم بگیری

ممنون

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
2706