2737
2739
عنوان

سیاه قلم چهره تضمینی بدون بیعانه

| مشاهده متن کامل بحث + 6448 بازدید | 261 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر کار خودته همشون؟

بله دیگه همشون کارای خودمن ، امضام و کانالم روی همه کارها  هست ، کارای بیشتر در کانال و پیج اینستا

طراحی سیاه قلم تضمینی از چهره sanaz.irani@gmail.com Tel : 09169718032 همراه با تل گرام و واتساپ
2742

جشنواره تابستانه نداری؟گرونه یکم😯

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
جشنواره تابستانه نداری؟گرونه یکم😯

برید قیمت جاهای دیگه رو هم ببینید بعد نظر بدید ، جاهای دیگه نجومی قیمت میدن ، شما که سر رشته کار دست برای طراحی رو نمیدونید قضاوت نکنید لطفا

طراحی سیاه قلم تضمینی از چهره sanaz.irani@gmail.com Tel : 09169718032 همراه با تل گرام و واتساپ
2740
برید قیمت جاهای دیگه رو هم ببینید بعد نظر بدید ، جاهای دیگه نجومی قیمت میدن ، شما که سر رشته کار دست ...

هوووو حالا مگه چی گفتم .باشه بابا تو فرشچیانی اصن خوبه؟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
عزیزم چقدر طول میکشه بریم کلاس و سیاه قلم رو کامل یاد بگیریم؟

من از بچگی کار کردم ، شما اگه استعداد داشته باشید حدود دوسال

2706