2737
2734
عنوان

سیاه قلم چهره تضمینی بدون بیعانه

6447 بازدید | 261 پست

سلام به دوستای گلم

نمونه کارهای سیاه قلمم رو میزارم اگر تمایل داشتید تماس بگیرید یا توی تل گرام یا واتس آپ و یا اینستاگرام پیام بدید برای سفارش

شماره تماس 09169718032

تل گرام @sanaz_ir

اینستاگرام sanaz.siah.ghalam

ارسال رایگان و شروع کار بدون بیعانه و با شباهت صد در صد هست ، تسویه بعد از اتمام کار و رفع ایرادات احتمالی

تک چهره برای سایز آ۳ میشه ۱۰۰

برای آ۲ میشه ۱۲۰

و برای ۵۰/۷۰ میشه ۱۵۰

دو چهره برای آ۲ میشه ۱۷۰

برای سایز ۵۰/۷۰ میشه ۲۰۰

کارها روی مقوای اشتنباخ و با زغال هست

اطلاعات بیشتر تل گرام یا واتساپ و یا تماس تلفنی

با شماره 09169718032

«« کلیه کارها با اجازه صاحبانشون گذاشته شده »»

طراحی سیاه قلم تضمینی از چهره sanaz.irani@gmail.com Tel : 09169718032 همراه با تل گرام و واتساپ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقا هنرمندين عاليههههههه😍😍😍😍😍

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

عزیزم یه عکس تو آ۴ ولی خیلی روش کار نشه که قیمتش بالا شه

فقط قیافه خوب کار شه 

همچین موردی چند درمیاد؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
تک چره سایزش اندازه ۴ تا برگه آجار باشه چقد میشه هزینه ؟ کدون شهر هستین؟

میشه سایز آ2 هزینه اش میشه 120 تومن ، ارسال رایگان ، تهرانم

طراحی سیاه قلم تضمینی از چهره sanaz.irani@gmail.com Tel : 09169718032 همراه با تل گرام و واتساپ
2738
عزیزم یه عکس تو آ۴ ولی خیلی روش کار نشه که قیمتش بالا شه فقط قیافه خوب کار شه  همچین موردی ...

میشه 60 تومن

2706