2733
2739

سلام دوستان . میخوام پروتز سینه انجام بدم دنبال یه دکتر فوق العاه و با تجربه میگردم بهم دکتر ناهید نفیسی رو معرفی کردن. کسی دکتر نفیسی رو میشناسه راهنماییم کنه؟

سلام عزیزم خواهر من پیش دکتر نفیسی لیفت سینه انجام داده به نظرم کارش خوبه و قیمتش هم بد نبود خواه ...

راستش یکمی هم میترسم دوره نقاهتش چطور بود؟ خانم دکتر بعد از عمل راهنمایی می کنه برای مراقبت های بعد از عمل؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکتر نفیسی ؟؟ اره اسمشو شنیدم فقط دوست عزیز ایشون پروتز سینه ام انجام میده؟؟؟

بله شنیدم انجام میدن .. تجربه 20 ساله تو جراحی های سرطان پستان و جراحی های زیبایی پستان دارن

2740
اگه ممکنه ادرس مطب دکتر نفیسی رو بفرستی برام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! برای مادرم می خوام 

عزیزم من براتون میفرستم 

تهران- پاسداران- نبش دشستان پنجم- مجتمع 148- طبقه سوم 

22852250 حتما قبل از اینکه برید زنگ بزنید هماهنگ کنید خیلی سرشون شلوغه 

راستش یکمی هم میترسم دوره نقاهتش چطور بود؟ خانم دکتر بعد از عمل راهنمایی می کنه برای مراقبت های بعد ...

سلام استارتر عزیز❤️🌹

منم میخوام پیش دکتر نفیسی پروتز سینه بذارم. میشه درخواست دوستیمو قبول کنی؟

دل م از استرس میمیرم

سلام استارتر عزیز❤️🌹 منم میخوام پیش دکتر نفیسی پروتز سینه بذارم. میشه درخواست دوستیمو قبول کنی؟ د ...

عزیزم عمل کردی؟ راضی بودی

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 

سلام دوستان

خواستم درباره ناهید نفیسی که شاید این روز ها خیلی اسم در کرده و خیلی ها ممکنه پیشش مراجعه کنن باهاتون در میون بزارم ، من خواهرم سرطان سینه داشتن پارسال پیش دکتر دیگه عمل شدن تو اون یکی سینه یه کیست دیده شد من مدارک خواهرم بردم پیش دکتر نفیسی گفتم چون فقط کار سینه انجام میدن درمان کیست اونجا انجام بدیم ، اولا که به جز خودش یه دکتر دیگه آورده که اکثر مریض ها رو میفرسته پیش اون مگه دیگه چی باشه خودش ویزیت کنه ، این بگم که شمایی که رفتی مطب دکتر نفیسی قرار نبوده بری پیش یه دکتر دیگه پس چرا اجازه میدید که دکتر دیگه غیر نفیسی شما رو ویزیت کنه اون دستور هر چیزی بده اگر اعتراض نمیکنی به این کار که دکتر دیگه ویزیتت کنه پس پا نشو برو پیش نفیسی همون جراح سر کوچه ات برو چون فرقی با همون جراح سرکوچه ات نداره قرار نیست نفیسی ببینتت، حالا من که قبول نکردم اون دکتر دیگه ببینه چون من اومدم مطب دکتر نفیسی نه فلان دکتر که اون بخواد من ببینه بعد کلی معطلی من رفتم دکتر ابتدا فکر کرده برای جراحی سرطان مراجعه کردم فهمیده عمل شده با داد زدن پرت کردن مدارک و جواب ندادن به من برخورد کرده واقعا وقتی یکی دکتر میشه قسم میخوره این رفتار انسانی نیست شاید قبلا اصلا یکی دیگه پزشک ما بودا وقتی ما به مطب تو مراجعه کردیم پول ویزیت دادیم وظیفه داری مریض من کامل بررسی کنی نه اینکه پول بگیری داد و بیداد کنی واقعا دوز از شخصیت یه پزشک بود کارشون ، من بخاطر مریضی خواهرم دکتر های زیادی رفتم پرونده ایشون بردم اما هیچ کس مثل این خانم نکرده من که حلال نمیکنم و اون ویزیت که فقط پول گرفتن و داد زدن بررسی نکرد مامو و سونو خواهرم حرومش باشه من مجانی که نخواستم ویزیت بشم پول دادم وظیفه داشت به من پاسخ بده ایشالله اون پول ویزیت بشه درد و بلا براش که هم وقت من گرفت هم پول گرفت هم ویزیت انجام نداد تا دید پول توش نیست ، واقعا اشتباه میکنید همچین دکتر هایی که بویی از انسانیت نبردن مراجعه میکنید مطمئن باشید کار عملشونم مثل رفتارشون هست از نظر من که انتخاب این دکتر اشتباهه

سلام دوستان خواستم درباره ناهید نفیسی که شاید این روز ها خیلی اسم در کرده و خیلی ها ممکنه پیشش مراج ...

عزیزم دکترایی مثل خانم نفیسی که سرشون خیلی شلوغه یه پزشک دستیار میذارن که ویزیت اولیه رو‌انجام بده و بهشون همه رو اطلاع میده اکه خانم دکتر سریعتر بتونه همه رو‌ ویزیت کنه و اینجوری نیست که دکتر دستیار برای شما نسخه بپیچه،

و کسانی که نتایج ازمایش هاشون رو‌ میارن ابتدا دکتر دستیار چک‌میکنه تا ببینه همه چی نرماله یانه اگر نرمال نبود به خانم دکتر اطلاع میده و توسط خانم دکتر ویزیت میشید.درواقع وجود اون دکتر دستیار برای سهولت کار و صرفه جویی در وقته.البته اگر برخوردشون بد بوده باید بهشون تذکر داد من برخوردشونو توجیح نمیکنم ولی وجود دکتر دستیار برای دکتر های خیلی معروف درواقع ضروریه

2706