2733
2734
عنوان

تو رو خدا کمک .....هفته ٢٢... کیسه آبم سوراخه . کسی تجربه ای داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 100715 بازدید | 214 پست
اوایل که سونو می رفتم یه بار 6 بود یه بار 7 دیگه آخراش به 4 و 3 رسیدم که چند روز بعدش زایمان کردم ...

عزیزم درکت می کنم

ان شاالله سالم بدنیا میاری نی نی گلتو ...

سعی کن آب خیلی زیاد بخوری
:|

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی از تجربیات و دلداریهاتون ، امروز خواهرم برد سونو رو به ٢ تا پریناتولوژیست نشون داد اونا گفتن بچه نمیمیره ولی تنها نگرانی الان ریسک عفونته که خیلی خطرناکه و اگه تب کنه باید سریع بچه ها رو در آورد ولی اگه اصرار داره بچه رو نگه داره باید حسابی تحت نظر باشه و مدارا کنه تا ٢٩-٣٠ هفته که به دنیا بیان ، ولی کلا گفتن اگه براش مهم نیست بیاد براش ختم حاملگی کنیم که ریسک نکرده باشه ... منم که هیچوقت تا مشکلی نباشه همچین کاری نمیکنم ولی ترس از عفونت افتاده به جونم ... ایشالا این چند هفته به خیر بگذره راحت شم واقعا خیلی شرایط سختیه ، خدا برای هیچکس نخواد ...
مرسی شبنم جون خدا کنه که همینطور باشه ، من دیگه فقط چشم به درگاه خدا دوختم که ببینم چی صلاح می دونه و چه تقدیری برامون رقم زده فقط ازش میخوام که اگه میده سالمشو بهم بده ... کسی میدونه بچه ٢٨-٣٠ هفته چه وضعیتی داره ؟ آیا از نظر هوشی و جسمی واقعا کامله و در آینده به مشکل نمیخوره ؟
2738
مهساجون
بچه 30 هفته میشه 7ماه کامل که رفته تو 8 ماه
حتی بچه 6ماهه هم اگه بدنیا بیاد بازم تو دستگاه میتونن نگهش دارن
بچه های 7 ماهه خیلی زیادن.باهوش هم هستن به اندازه بچه هایی که تو موعد بدنیا اومدن
فعلا استرس به خودت راه نده
فقط و فقط مراقب خودت باش.مایعات هم فراموش نکن
حداقل اگه نشتی داره جبران میشه
اما دعارو هم فراموش نکنم.اون دعاهایی که گفتم و هرکی کرده جواب گرفته
در رحمت خدا بازه.تو هم صلاح خودتو بچه هاتو از خدا بخواه و با امیدواری و توکل به خدا روزهاتو سپری کن
ایشالله نینی هاتو سالم بغل کنی و بزرگشون کنی
آمین
من از فروردین ماه مدام احساس خیسی میکردم ولی فکر نمیکردم علت خاصی باشه.. تا اینکه احساس کردم تکونهای دخترم خیلی کمه.. رفتم سونو و گفت کیسه ی آب سوراخه.. گفت تا میتونی مایعات بخور.. من تا 1 خرداد صبر کردم.. ولی دیگه نمیشد که بچه رو نگه دارن.. به خاطر همین دخترم 17 روز زودتر به دنیا اومد.. شکر خدا مشکلی هم نداشت...
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
مهسا جون دخترخاله من بچه اش هفته های28-30 (دقیق خاطرم نیست) تازه 6 ماهش تموم شده بود به دلیل پاره شدن کیسه آب دنیا اودمد با وزن 950 گرم

1 ماه بچه تو دستگاه بود و شرایط سختی داشتن اما
الان دخترش 4سالشه باور نمیکنی هم خیلی باهوشه هم از لحاظ رشدی خیلی جلوتر از هم سن سالاشه
البته مامان باباش براش سنگ تموم گذاشتن واقعا سختی کشیدن و حسابی بهش رسیدن که الان دارن نتیجه مثبتش را میبینن. نگران نباش و به خدا توکل کن. فقط خدا

من خودم بچم کامل دنیا اومد اما وزنش 2400 بود خدارا شکر نی نی خیلی زود کمبود وزنش را جبران کرد. نی نی های تو هم انشاالله سالم دنیا بیان نگران ریز بودنشون نباش
این چند روز مدام نشت داشتم ، هر بار که نشت میکنه دلم هری میریزه ، با اینکه خودمو برای هر چیزی آماده کردم و بچه هامو به خدا سپردم ولی تحمل این دوران خیلی سخته و دیر میگذره ، نمیدونی تهش چی میشه دکترا هم فقط میگن صبر ... یا میگن ختم کن راحت شی برات که دیر نیست ، ولی من از این جیگرا ندارم
سلام عزیزم من هم مشکل تور ور داشتم یه قلو بود ولی من تو هفته 23 فهمیدم مایع کمه تا هفته 27 چیزی به خالی شدن نمونده بود دکترم گفت حتما برو بیمارستان اکبر آبادی که بیمارستان دانشگاهی بستری شو که زود بهت ختم حاملگی ندن گفت این بیمارستان های دانشگاهی خیلی خوبن چون هر تصمیم شون رو کمسیون میکنن من تا دمه ختم حاملگی رفتم چون میگفتن کلیه تشکیل نشده یکیکس یکی هم کار نمکینه این قبل از این بود که برم اکبر آبادی اونجا که رفتم سونو گفت کلیه ها مشکل نداره بخاطر کم آبی دیدنشون سخته خلاصه یک هفته بودم به 4 سانتی که رسید مرخصم کردن اومدم خونه روزی هر 10 دقیق من یک لیوان مایعات املاح دار میخوردم اب خالی نه تا ویتامین بدنم با اب دفع نشه خلاصه بگ به پهلوی چپ میخوابیدم فقط رزیم غذایی به من گفته بودن پروتئین مثل مرغ و گوشت گوسفند که باد نداره بخورم کبابی چون تو رشد بچه موثره و بچه وزن میگره کفتن به هیچ وجه غذای باد دار نخورم البته مثل حبوبات خیار و میوه هایی که خیلی باد دارن ولی هندوانه طالی رو خیلی سفارش کردن بخورم به من 2 بار آمپول تکمیل ریه جنین رو هم زدن دخترم تو 36 هفتگی با وزن 3800 بدنیا اومد

عزیزم استراحت کن تا میتونی مایعات بخور به غیر از 3 وعده غذا حتما روزی 2 بار کباب مرغ یا گوشت بخور هفته 3 یا 4 بار هم ماهی بخور یا میگو تو وزن گیری جنین خیلی اثر داره
بیبن میدونم چه اضطرابی داری استراحت مطلق سخته ولی به خدا بسپر مثل من خودت رو داغون نکن پشیمون میشی فکر های خوب کن بخیر میگذره کتاب بخون فیلم ببین تو نت بیا نذار فکر الکی بکنی خودت و نینی هات رو اذیت نکن
من عاشق دوقلو هستم دعا کن منم دو قلو بیارم
2706