2733
2739
عنوان

تو رو خدا کمک .....هفته ٢٢... کیسه آبم سوراخه . کسی تجربه ای داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 100763 بازدید | 214 پست
مال منم اتفاقی تو سونو فهمیدم ولی خیلی دیر شده بود ماه هشت بود مجبور شدیم یک هفته صبر کنیم وسط امتحانای دانشگاهم بود موضوع رو به شوخی گرفتم اصلا استراحت نکردم الان حاضرم جونمو بدم پسرم برگرده. خیلی هم دسشویی میرفتم معمولا باید سروم بده دکتر مایعات زیاد بخور اگه فاصله دسشویی رفتنت کم شده حتما به دکتر بگو بچم ٢ روز بیشتر زنده نموند. بچه خشکی خیلی زود دمای بدنش پایین میاد باید بعد تولد خیلی مراقبش باشی سرما نخوره عزیزم. بچه من به خاطر سرما فوت کرد. از ته ته قلبم دعا میکنم هردوتا پسره گلت به سلامتی بیان تو بغلت.
💜❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به عنوان کسیکه تجربه کردم لیشنهاد میکنم تا ماه هفت بری بیمارستان بستری بشی. منم خیلیییییییییییی عداب وجدان گرفتم با اینکه بعد ٣ ماه باردار شدم. هنوزم با عکس پسرم صحبت میکنم به جای نینی تو دلم. هرچی میگذره احساس میکنم دارم دیوونش میشم
💜❤️
مرسی از راهنمایی هاتون بچه ها ، من همچنان استراحت مطلقم و از جام تکون نمیخو م ولی هنوزم نشت دارم و این بهم استرس زیادی وارد میکنه ، روزی یه باکس آب معدنی بزرگ میخورم ، دیروز با یکی از آشناهامون که متخصص زنانه صحبت کردم گفت اون که کیسه اش سوراخه قطعا نمیمونه و اگه یه جنین سالم نداشتی قطعا ختم حاملگی بهت میدادن ... حسابی نا امیدم کرد ، از یه طرف هم دعا میکنم اگه سالم میمونه خدا برام نگهش داره وگرنه موندنش چه فایده ای داره .... هیچ کاری هم ازم برام نمیاد شرایط یه جوریه که تصمیم گیری فقط با خود خداست و بس ، من فقط میتونم ٢-٣ ماه بخوابم و دعا کنم که اگه سالمن و خدا صلاح میدونه برام نگهشون دار ، توی نت خیلی از عوارض به خشکی افتادن جنین بد نوشتن که مفصلها بد فرم میشه و .... میترسم خیلی میترسم ، اگه بمونه و مشکل داشته باشه ؟ اگه نمونه و جون اون یکی هم به خطر بیفته ؟ برام دعا کنین
2742
2738
دکترم گفت از ٢٨ هفته دیگه بچه موندنیه فقط باید پیش برم ببینم شرایط چی میشه و تا کی میشه نگهش داشت ، ناراحتیم از اینه که نشت همچنان ادامه داره هر نشتی نشون میده بچم جاش داره تنگتر میشه نمیدونین چقدر احساس بدیه ، یه عذاب وجدانی به جونم افتاده که نگو همش فکر میکنم حتما من بی احتیاطی کردم فعالیت زیاد داشتم جون بچه هامو به خطر انداختم، یه بغض دائم دارم که با یه تلنگر میترکه . روحیه ام خرابه . گاهی میگم کاش توی یه چشم به هم زدن این چند هفته بگذره و هر چی قراره پیش بیاد یه دفعه پیش بیاد
بچه /٢٨هفته ای باید خیلی لاجون باشه ، فکر کنم برای همیشه عقبتر از بقیه است ، اینم شده یه مشغله دیگه، توکل به خدا من که هیچکاری ازدستم جز استراحت برنمیاد فقط خداست که میدونه سرنوشت شون چیه با تقدیر نمیشه جنگید
منم از هفته 18 بهم گفتن آب کیسه کمه

ولی با استراحت و مصرف مایعات زیاد تونستم تا هفته 38 دووم بیارم ...

ولی مال من ترمیم نشده بود و آخرای حاملگی خیلی کم شده بود که بستری شدم .... دخترمم سالمه سالمه خداروشکر

فقط و فقط استراحت کن و آب فراوووووووووووون بخور
:|
سلام

من دوقلو دارم الان هفته 19 هستم میخواستم بدونم کم شدن آب کیسه جنین علائمی هم داره؟من یه هفته دیگه سونو دارم ولی بعضی وقتها خیلی تشنم میشه بیشتر اوقات تشنه ام ابم میخورم تشنگیم رفع میشه ولی احساس میکنم دهنم خشکه

اگر کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت
مرسی مامان ندا ، واقعا تا آخر نشت داشتی ؟ من مایعم به ٤ رسیده که خیلی کمه دکتر گفت حالا کمتر هم میشه و بچه از بین میره د شاید وضعیت آب شما بهتر از من بوده که انقدر خوب ادامه پیدا کرده ... خیلی دوست دارم به این یکی هم امیدوار باشم ولی میترسم بهش بیشتر دل ببندم و در نهایت بیشتر ضربه بخورم ، میشه به من بگی دقیقا وضعیت مایعت چجوری بود ؟
انشالله به حق این شبای عزیز مشکلت رفع بشه و نینی هات سالم دنیا بیان. میفهمم چی میگی منم عداب وجدان دارم که جای نینیم تنگ بوده ادیت شده ولی باز میگم خدا ظالم نیست که یه همچین فرشته هایی رو عداب بده. انشالله که اذیت نشده
💜❤️
2706