2733
2734
سلام بچه ها من هفته ٢٢ دوقلو حاملم ، کیسه یکیشون سوراخه و آب دورش خیلی کم شده ، ٢ هفته است استراحت مطلقم ، ولی نمیدونم چرا ترمیم نمیشه ، کسی تجربه ای داره ؟ میشه بچه رو توی این وضع تا ٣٠ هفته نگه داشت ؟ معیوب نمیشه ؟ خیلی نگرانم ، توروخدا هر کی تجربه ای داره بهم بگه .....
مهسا دکترت چی گفته؟
عمیق ترین درد زندگی دل بستن به کسی است که بدانی هرگز به تو تعلق ندارد.
دنیا اونقدر بزرگه که برای همه مخلوقات جا هست پس به جای اینکه جای یکی دیگه رو بگیری ....سعی کن جای واقعی خودتو پیدا کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهر من از 6 ماهگی کیسه آبش سوراخ شد.دکتر بهش استراحت مطلق مطلق داد.سعی کن اصلا از جات تکون نخوری.این مدت زمان باقی مونده رو برو خونه مامانت و هیچ کاری انجام نده.فقط به حالت دراز کش باش.خواهر من که این کارو کرد و خدارو شکر تا آخر 9 ماهم دووم آورد.جیگرشو بخورم کیان خاله امسال میره کلاس چهارم.امیدت به خدا باشه عزیزم
lمن تجربه ای ندارم در این زمینه اما یکی از فامیلامون اینجوری بود با استراحت مطلقو اینا ترمیم شد الانم دوروزه نی نیش به دنیا اومده صحیحو سالم
انشالله نی نی های شمام صحیح و سالم به دنیا بیان حتما به حرفای دکترت گوش کن
حسبی الله
2740
خواهر من یه خورده کیسه ابش ترشح داشت دکتر بهش گفت استراحت کنه و هیچ مشکلی براش پیش نیومد و یه پسر تپل مپل 4 کیلو 200 گرمی هم در موعد خودش به دنیا اورد نگران نباش و به دکترت اعتماد کن خدا پشت و پناه خودت و نی نی هات

خدایا هزاران مرتبه شکرت که بزرگیت رو به من نشون دادی لطفا به دوستای منتظرم هم کمک کن
مرسی از تجربه هاتون بچه ها ، تا هفته پیش مایع دورشون خوب بود ولی دیشب سونو گفت که کیسه آب سمت چپی کامل خالی شده. مامانم رفته جوابو به دکتر نشون بده هنوز نمیدونم چی میشه ، محبوبه جان یعنی دستشویی هم نرم؟
مرسی از تجربه هاتون بچه ها ، تا هفته پیش مایع دورشون خوب بود ولی دیشب سونو گفت که کیسه آب سمت چپی کامل خالی شده. مامانم رفته جوابو به دکتر نشون بده هنوز نمیدونم چی میشه ، محبوبه جان یعنی دستشویی هم نرم؟
2706