2737
2734
عنوان

خانوما ببخشید یه سوال خصوصی..آقا نیاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 89 پست

صابون یا شامپو بدن نزن، از ژل مخصوص بانوان استفاده کن. خوب نشد برو دکتر بهت دارو و پماد بده.

شروع عفونت قارچیه، برای کسانیکه زیادی خودشونو با صابون و شامپو میشورن بیشتر پیش میاد   

بچه ها منم یه سوال دارم

هنوز کلینیک تایید نکرده و جواب نده

میتونم اینجا بپرسم؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خوبه گفت آقایون نیان 😕

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
کوردی 😅

نچ شمالیم😁

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
چند روز؟موثره واقعا؟؟

اره عالیه واقعا...شاید باورتون نشه من ۷ساله ازدواج کردم بجز به خاطر بچه دکتر زنان نرفتم هروقت مشکل داشتم دودی دادم بعدشم رفتم حموم خوب شده چیه این دوا دکترا اونقدر که خوبت میکنه اونقدرم ضرر داره برای بدن

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها من امروز متوجه شدم که روی لابیا در قسمت بالای واژنم سمت راست (کنار کلیتوریس) یه برجستگی بوجود اومده مثل یه جوش زیر پوستی اندازه یه نخود

نمیدونم چیه؟

ولی درد و خارش و ترشح و ... ندارم

رابطه جنسی هم نداشتم هیچوقت

ممکنه به خاطر نوار بهداشتی باشه؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

خیلی زود نرید سراغ کلوتریمازول و داروهای ضد قارچ چون به مرور قارچ ها بهشون مقاوم میشن. اگه بار اولته اینایی که گفتم رو امتحان کن. Ph واژن رو تعدیل میکنه و ضرری هم نداره.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
2706