2737
2739
عنوان

خانوما ببخشید یه سوال خصوصی..آقا نیاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 89 پست
شما عنوانتم بزنی خانوما بیاین کلی میریزن توی تایپک😁

حالا من میخارم دارم میمیرم یچی نوشتم بیخیال 😂😂😂😂😂😂😉😉😉

میتونین گلدوزیامو توی این پیج ببینین@gol__kook
بوی ترشح بخاطر غذایی که میخوریمم میتونه باشه فک کنم گاهی

نه چه ربطی داره فکر کن مثلا پیاز بوخوری بوی پیاز بده😁😳نه عزیزم ترشح زیاد بد بو زرد رنگ و پنیری شکل یعنی عفونت خارش و سوزش واژن یعنی قارچ

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من میخارم دارم میمیرم یچی نوشتم بیخیال 😂😂😂😂😂😂😉😉😉

مینوشتی مردم از خارش🤣🤣🤣😁😁😁بیاید به دادم برسید شما ۱۰۰ درصد قارچ دارید

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2731
واقعا؟ اصلا نمیتونم بدون شورت

اینم یه باور غلطه اگه تا حالا این کارو نکردی نکن بدترمیشی منم اینطوریم بدون شورت تاحالا نبودم جاریم گفت نپوش بدتر شدم

یه پمادی بود من تا بدنم میخارید یکم میزدم هرچی فک میکنم اسمش یادم نمیاد ینی واااااقعا خوب بود یه بوی تندی داشت ولی تیوپشم کوچیک بود

میتونین گلدوزیامو توی این پیج ببینین@gol__kook
2738
تمرین میکنم که بتوتم مرسی دوست عزیز

منم این روزارو زیاد تجربه کردم...حالم از بوی خودم بهم میخورد کلی هم رعایت میکردم حتی پیش شوهرمم خجالت میکشیدم ازبس عفونت گرفته بودم مجبور شدم عمل کنم...به دکترم گفتم عفونتم زیاده  چکار کنم گفت شورت نپوش...بیش از یه ساله نه عفونت دارم نه بوی بد.....هرزگاهی خارش دارم اونم باوان آب نمک و سرکه حل میشه...تندوتندهم آزمایش میدم هیچی ندارم...اونموقع بود که فهمیدم خارجیا بیخود نیس شورت نمیپوشن....

اینم یه باور غلطه اگه تا حالا این کارو نکردی نکن بدترمیشی منم اینطوریم بدون شورت تاحالا نبودم جاریم ...

اابته فقط به شورت نپوشیدن نیس...خیلیا موقع رابطه رعایت نمیکنن بعد میندازن سر شورت نپوشیدن....شورت نپوشیدن فقط کمک میکنه به عفونت نگرفتن بقیه مواردو خودت باید رعایت کنی...

2706