2733
2739
عنوان

با مرگ پدر آگرین واقعا به چشم زخم اعتقاد پیدا کردم😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5779 بازدید | 117 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

پیجشون رو دیدم اول برام سوال شد چقدددددددددر لباس دارن سرم گیج رفت، و ووووی، 

ولی در کل این زندگی ها رو نمی‌پسندم، البته پولداریشون خیلی مورد پسند هستش   

ولی اصلا دوست ندارم تو چشم باشم. 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.

اسی کلی گناه تو این پیجا صورت میگیره.اول که اون خانم اصلا با وضع درستی ننشسته ممکنه خیلی هارو به هوس بندازه.شاید بگن خب نگاه نکنن ولی بیچاره مردا دیگه نمیشه چشاشونو از کاسه دربیارن که.دوم خونه زندگیشونه با این وضع اقتصادی خیلیا ممکنه حسرت بخورن.سوم اینکه که خیلیا مثل خود من حسرت یه همدم و همسر رو دارن.من سعی میکنم این پیجا نرم تا الوده به حسادت و این چیزا نشم

2740

رفتم  دیدم  ☹☹  بچه ها نریزین  سرماااا   من چرا از این جور ادما  چندشم میشه  اصلا  نمیفهمشون   ..فیلم  که  تولد شون بود  چرا اونجوری  رفتار میکنه  دختر  حس میکنم  من به ادمای  دهه  ۵۰ بیشتر شبیهم  انگار مال این دوره نیستم  به قول مهران مدیری   خداااا رو شکر  😊 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706