2733
2734
عنوان

با مرگ پدر آگرین واقعا به چشم زخم اعتقاد پیدا کردم😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5775 بازدید | 117 پست
مرگ از اونچه که فکر می کنیم به ما نزدیکتره پس به فکر شادی های لحظه ای و به ریز و به پاش یا غم و غصه ...

جمع کردن فالور به چه قیمتی کاش هر روز در پی گرفتن رضایت بیشتری از خدا باشیم. این حرفا رو اول از همه واسه خودم گفتم.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتم  دیدم  ☹☹  بچه ها نریزین  سرماااا   من چرا از این جور ادما  چندشم ...

شبیه منی

منم قدیمی موندم خخخخ، حس و مود و اندیشه ها و پسندهام....خوبه خخخخ

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2728
مرگ از اونچه که فکر می کنیم به ما نزدیکتره پس به فکر شادی های لحظه ای و به ریز و به پاش یا غم و غصه ...

افرین

دقیقا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2738

شاید به اون بالا ها و کله گنده ها وصلن اینهمه پول داشتن یا برندخاصی داشتن

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
الکی😐😐😐😐  چه مرگ.لاکچری ای

مستاجر ما یه باغ چند میلیاردی تو شمال دارن شوهرش داشته از کوچه برق میگرفته برا ویلا برق میگیردش و خشکش میکنه

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
مستاجر ما یه باغ چند میلیاردی تو شمال دارن شوهرش داشته از کوچه برق میگرفته برا ویلا برق میگیردش و خش ...

ای بابا😕😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
شبیه منی منم قدیمی موندم خخخخ، حس و مود و اندیشه ها و پسندهام....خوبه خخخخ

اره والا    🤗🤗🤗🤗🤗🤗   من شوهرمم  خداروشکر اهل  این چیزا نیست فک کن  اگه  مثلا عکسای خودمونیمونو  میزاشت اینستا   بعد از این چرتو پرتا   که عشقم تولد مبارک  مینوشت  ..روزی چند بار باید باهم دعوا میکردیم 🤣🤣چند روز پیش مامانم میگفت   یکی از فامیلا سالگرد ازدواجشونو به زنش تبریک گفته و قوربون صدقش  رفته  خداییش  باید همه بفهمن یعنی   چی اخه 😖😖😖😖

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔