2733
2739
عنوان

خانوما لطفا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 132 بازدید | 35 پست
مامانم گریه میکنه  میگه من نمیتونم بهت کمک نکنم😭

باید با روحیه ی خوب میگفتی، یه جوری که انگار خودت میخوای زندگیت خودساخته باشه... خب وقتی جریانو تعریف کردی و یه جوری گفتی انگار رفتی اسیری، معلومه بنده خدا دلش پاره میشه!

ای خدا چقدر حرفات شبیه خواهر منه آخه... جلو ضررو هر جا بگیری منفعته. خیلی قاطع و صریح بهش بگو دیگه ق ...

از این به بعد همین کار میکنم انشالله جواب بده

تیکر تولد یکسالگی دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ایشون حق توهین ندارندایشون موظف هستن که خرج زندگی شما را ان طورکه ابرومندانه هست بکشند. اگر توجه ...

من عاشقش بودم ولی با حرفاش و کاراش آرزوی مرگشو دارم 

باورت نمیشه چقد بلا سرم اورد

تیکر تولد یکسالگی دخترم
باید با روحیه ی خوب میگفتی، یه جوری که انگار خودت میخوای زندگیت خودساخته باشه... خب وقتی جریانو تعری ...

من به مامانم گفتم که فحاشی میکنه 

خواهر ندارم مامانم واسم مثل خواهرمه

وقتی باهاش حرف میزدم انقد دلم پر بود صدام میلرزید 

من خیلی لوسم اصلا نمیتونم قوی باشم ای خدا😭

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2731
چیکار کنم که خوب تنبیه بشه؟ 

عزیزم. هرچی برای مردها سکوت کنی. و کوتاه بیایی اونها پررو میشن. 

دیگه سکوت نکن.یبار باهاش جدی حرف بزن. بگو یا یه فکری به حال زندگیت بکن. یا ول میکنم می م خونه ی پدرم. اگه گفت بریم پایین شهر زندگی کنیم. بگو بریم. این حرفها رو میزنه چون میدونه تو قبول نمیکنی. بهش رو نده خواهر، 

ببین من شوهرم ادم خیلی خوبیه و همه جوره احترام نگه میزاره. چند باری که بحثمون شد. دیدم داره بهم بی احترامی میکنه. و جلو بچه ام یه حرفهایی میگه. هرچی من سکوت کردم و جواب ندادم. دیدم داره بیشتر میشه.

آخرین بار که دعوامون شد. برای اولین بار زد تو گوشم. اینجا به خودم گفتم اگه هیچی نگم براش میشه عادت. کاری کردم باهاش که تا عمر داره فراموش نمیکنه. جتی یبار خودش گفت اون روز جن رفته بود تو جلدت اونجورس شدی. اما یاد گرفت دفعه ی بعد حتی تو دفوا حواسش باشه که احترام بزاره. حالا هر وقت بحث میکنیم. اگه ببینه من دارم عصبی میشم سکوت میکنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !