2733
2739
عنوان

خانوما لطفا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 132 بازدید | 35 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این مرد باید تنبیه بشه. وسلام. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
بهش برمیخوره انتظار داره من هیچی نگم آخه تا کی تحمل کنم الان تو بنگاه کار میکنه زیر باد کولر یعنی ش ...

آبجی منم همینجوره ازبس ازما گرفت توشکم شوهرمفت خورش ریخت حالا یارو هار شده پاچشومیگیره_وظیفه خانواده ماهم شده کمک به ایشون

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2742
آخه انقد عقلش کوچیکه میگه بابات نده من میرم منطقه بد زندگی میکنم  میگه منت نذار آخه من چی بهش ...

والا الان بد وخوبم همه جاداره من هم پایین بودم هم بالا اون صفا وصمیمیتی که پایین داره اون بالاهانیست

آبجی منم همینجوره ازبس ازما گرفت توشکم شوهرمفت خورش ریخت حالا یارو هار شده پاچشومیگیره_وظیفه خانواده ...

چی بگم والا 

حالا کاش قدر میدونست 

همش بهم بی احترامی میکنه اصلا هم واسه خانوادم دلسوز نیست

تیکر تولد یکسالگی دخترم
والا الان بد وخوبم همه جاداره من هم پایین بودم هم بالا اون صفا وصمیمیتی که پایین داره اون بالاهانیست

من نمیگم پایین شهر بده ولی طرز تفکر شوهرم بده 

به جای اینکه بگه یه کاری کنم پیشرفت کنم میگه میرم پایین شهر

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2738
میگه میریم پایین شهر زندگی میکنیم

خب بگو پایین شهردرسته میتضعف هستن ولی بدنیستن بد بودن ربطی به محله بالا وپایین نداره الان تو که تنبلی می کنی وبه فکر امرارمعاش زندگیت نیست خودش یه نمونه ازبدی هایی است که درزندگیمون است.

من نمیگم پایین شهر بده ولی طرز تفکر شوهرم بده  به جای اینکه بگه یه کاری کنم پیشرفت کنم میگه می ...

اونم اشتباه شماست که ازخانوادت کمک گرفتی_حالاهم به خانوادت بگو خواستن کمک کنن یواشکی بخودت کمک کن چندوقت سختی بکشه گستاخی یادش میره

خب بگو پایین شهردرسته میتضعف هستن ولی بدنیستن بد بودن ربطی به محله بالا وپایین نداره الان تو که تنبل ...

هر چی بهش میگم بی احترامی میکنه 

همش میگه گوه نخور یا بد حرف میزنه یا ادا در میاره 

من خسته شدم واقعا

بهش احساس تنفر دارم

باورت میشه دعا میکنم بمیره که راحت و بی دردسر از دستش راحت بشم

تیکر تولد یکسالگی دخترم
اونم اشتباه شماست که ازخانوادت کمک گرفتی_حالاهم به خانوادت بگو خواستن کمک کنن یواشکی بخودت کمک کن چن ...

الان به مامانم گفتم که چه اتفاقی افتاده

گفتم دیگه هیچی به من کمک نکنید

تیکر تولد یکسالگی دخترم
هر چی بهش میگم بی احترامی میکنه  همش میگه گوه نخور یا بد حرف میزنه یا ادا در میاره  من خ ...

ای خدا چقدر حرفات شبیه خواهر منه آخه... جلو ضررو هر جا بگیری منفعته. خیلی قاطع و صریح بهش بگو دیگه قرار نیست بابام کمکی بهمون بکنه. با هم باید بسازیم زندگیمونو. حالا پایین شهر یا بالاشهر. جوونیم، کار میکنیم. خودتم روحیه ت رو آماده کن که با سختی ها کنار بیای. بخدا اون نون و ماستی که آدم خودش در میاره میخوره لذتش صد برابر گوشتیه که باباش میاره.

به پدرت هم بگو دیگه کمکی بهتون نکنه، نهااایتا همون کادویی که واسه مناسبتهای مختلف میخواد بده. 

هر چی بهش میگم بی احترامی میکنه  همش میگه گوه نخور یا بد حرف میزنه یا ادا در میاره  من خ ...

خب ایشون حق توهین ندارندایشون موظف هستن که خرج زندگی شما را ان طورکه ابرومندانه هست بکشند.

اگر توجه نکردنداونا به دادگاه بکش تا حالش را جابیاره وتا گزافه گویی وتوهین را بهش یاد بدهند.

2706