2733
2734
عنوان

خانوما لطفا راهنماییم کنید

132 بازدید | 35 پست

سلام من ۲۱ سالمه شوهرم ۲۸ یه دختر ۱۳ ماهه دارم 

شوهرم دو روز پیش بد باهام حرف زد کلی بد و بیراه گفت بیشعور و کثافت و آشغال و عنتر و... خلاصه همه چی گفت

آخرشم بهم گفت باهام حرف نزن من فقط وسط فحاشی هاش گفتم بسه دیگه😔 گفتم جوابشو ندم که اون شرمنده بشه

بعد ده دقیقه خودش باهام حرف زد من جوابشو ندادم بهد گفت برو بابا واسم قیافه میگیره با اون قیافه ت..میش

واقعا ناراحت شدم قشنگ حس کردم قلبم شکست دیگه دوستش ندارم اینو از ته دلم میگم

بعد ما وضع مالیمون بده ولی بابام داراست الان پول رهن خونمونو خودش داده تازه بعضی وقتا واسه ما گوشت و برنج و ... هم میخره کرایه خونه هم مقداریشو خودش میده واقعا اگه بگم چیزی میخوام محاله نخره ولی من خجالت میکشم دیگه چیزی بخوام 

راستی بابام ساخت و ساز داره یه واحدم گفته مال منه که یکسال دیگه آماده میشه

اینارو نگفتم که پز بدم من واقعا حالم بده که ما انقد نداریم که بابام مجبور باشه بهمون کمک کنه و اینکه شوهرم قدر این همه رو نمیدونه و احترام قائل نیست در حالی که مادرش یه قرونم کمک نمیکنه

تیکر تولد یکسالگی دخترم

امروز باز خودم باهاش صحبت کردم بهش گفتم ما اصلا نمیتونیم با این حقوق زندگی کنیم شیشمه ولی ما ۲۰۰ بیشتر نداریم 

حقوق ما کلا ۱۵۰۰ که ما ۶۰۰ قسط داریم

بهش گفتم سرویس مدارس بگیر یه کم راحت تر زندگی کنیم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

بگو.

قبل از ازدواج معلوم نبود چنین رفتارایی داره؟

خواهر منم شوهرش اول خیلی خوب بود، ولی دقیقا وقتی دید بابام همه چی براشون مهیا میکنه از خونه و ماشین و وسایل آنچنانی و... حتی شغل شوهرش رو بابام جور کرده بود توی شرکت خودش. دیگه خیلی پررو شده بود و هر روز جنگ و دعوا... آخرم بعد از ۷ سال جدا شدن. خدا رو شکر بچه نداشتن.

میخوام بگم بابات باید کمتر رسیدگی کنه که شوهرت توقعش بالا نره و فکر نکنه خبریه.

بگو. قبل از ازدواج معلوم نبود چنین رفتارایی داره؟ خواهر منم شوهرش اول خیلی خوب بود، ولی دقیقا وقتی ...

آخه بابام دلش نمیاد من الان سه ساله هر سال جا به جا میشم یه سالشو باردار بودم یه سالم بچه ام کوچیک بود اون میگه بچه گناه داره تا کی مستاجری بکشی از طرفی اگه گوشت نیاره من واقعا توانایی خریدشو ندارم میگه نمیتونم من بخورم در حالی که تو نداری

تیکر تولد یکسالگی دخترم
خب عزیزم شما سعی کن ازیابات دیگه کمک نگیری تا چشمش کوردندش نرم بره دنبال کار تا بفهمه تنبلی درزندگی ...

آخه انقد عقلش کوچیکه میگه بابات نده من میرم منطقه بد زندگی میکنم 

میگه منت نذار آخه من چی بهش بگم

تا کی بره منطقه بد 

اینکه صد هزار تومنم پس انداز نداره

تیکر تولد یکسالگی دخترم
آخه بابام دلش نمیاد من الان سه ساله هر سال جا به جا میشم یه سالشو باردار بودم یه سالم بچه ام کوچیک ب ...

واقعا عذر میخوام اینو میگم، ولی قبل از بچه دار شدن باید این فکرو میکردی عزیزم.

الانم آسمون که به زمین نمیاد مثل اینهمه آدم که از صفر شروع میکنن و شرایط سخت رو تحمل میکنن شمام سعی کن از بابات کاملا مستقل بشی، تا شوهرت یاد بگیره زندگی رو خودش بسازه. همچنین خودت. 

این کار پدر شما دوستی خاله خرسه است. من تمام مراحل ازدواج خواهرم تا جداییش رو دیدم و همیشه میگم مقصر پدرم بود که با رسیدگی و دلسوزیش نذاشت شوهرش بفهمه که مسئولیت زندگی با اونه.