2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زاپاسش رودربیار

جک بزارزیرماشین

وپیچهاروبازکن

وعوض کن

تومیتونی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731
یکی از دخترای فامیلمون با آقایی ازدواج کردن ک قبلا متاهل بودن وخانمشون فوت شده 

خب؟!

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

آقاهه یه پسر 13ساله داره ک وقتی چهارماهه بوده خانمش از یه خانمی این نوزاده رو میگن خریدن الان دخترفامیلمون پیله کرده ک پسره رو نمیخوام و برو خانوادشو بگرد وپسش بده 

خدایا سخته بدونم میبینی و ساکتی!! 

دختره بخاطر اموال آقاهه قصد داره پسره رو پس بده ک از ارث محروم بشه میگه با پسرخالت حرف بزن راه قانونیش چجوریه ک پسره رو پس بدیم

پسره رو میگه از یه خانم افغانی ک تو قم ساکن بوده خریدن اما ب قیافه بچه نمیاد ک افغانی باشه نمیدونم چرا حس میکنم کلا دزدیده شده چون یه بار میگن از افغانی خریدن یه بار میگن از یه سید