2733
2734
عنوان

مادر شوهرم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 61 پست
مادرشوهرت کار بدی کرده به شما فحش داده. کار شما صد برابر بدتر بوده که چشماتو بستی و شروع کردی فحش دا ...

راس میگی اون چون شوهر نداره الان همه سعی میکنن بهش کنن من میدونم دیگه جامعه ما اینطوریه چون شوهر نداره بی ارزش شده

اینو بدتر میزنه تازه فقط زدن نیست از آدم نمک نشناس هرچی بگی برمیاد

کاملا درسته 😑👍

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بخدا یادمه ۱۴ سالم بود مادر بزرگم خونمون بود میگفت نمیزارم بری مغازه بستنی بخری دیگه بزرگ شدی یه ...

مثلا میدونم یه قومیت هایی دختر زود باید ازدواج کنه. واگه مثلا بیست سالش بشه باعث سر افکندگیه.

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
2731

برو معذرت خواهی کن و از دلش در بیار تو دل مادر شوهرت نفوذ کن تازه تو باید به شوهرت میگفتی کارت زشت بود  فکر کردی پسر از مادرش بدش میاد عصبی میشه ولی تو نباید کاسه داغتر از اش مبشدی اون موقه وقتش بود که طرفدار مادرشوهرتو میگرفتی تو دلش مینشستی من همیشه اینکارو میکنم امروز مادرشو زد فردا تورو 

پسری که حتی پول نون و پنیر نداره والا نمیدونم چرا ازدواج کرده. ولی شما کاش هیچی نمیگفتید تازه میرفتید با نامزدتون صحبت میکردید چرا مامانشو زد و باید طرف مامانشو میگرفتید،اگررفحشی داده خودش پشیمون میشد. 

خیلی دلم گرفت از این کارتون، مادره گناه داره😢😭

2738

شوهرت نباید مادرشو میزد تو هم نباید جوابشونو میدادی سنت کمه بلد نیستی اینچیزارو

مادرشوهر من اوایل ازدواجم خیلی بد کرد بهم من هیچ وقت بی احترامی نکردم صبر کردم اون دوران بگذره،الان نمیذارم شوهرم حتی باهاش بد صحبت کنه همیشه میگم احترام مادرتو داشته باش حالا هم خیلی عزیز شدم براشون 

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
راس میگی اون چون شوهر نداره الان همه سعی میکنن بهش کنن من میدونم دیگه جامعه ما اینطوریه چون شوهر ندا ...

وقتی پسرت بهت ارزش نده دیگه چه انتظاری از عروس و بقیه

من جاش بودم همچین بچه ای رو طرد میکردم

بحث و دعوا تو هر خونه ای هست اما بی احترامی در این حد فاجعس

پسری ک دست روی مادرش بلند کنه فردا روزی هم دست روی زنش بلند میکنه 

هر چقدر مادر کارش بد بوده باشه بچه حق نداره دست روی مادرش بلند کنه 

مواظب خودت باش فقط😒

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706