2737
2739
عنوان

مادر شوهرم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولا اینکه سیلی ب مادر ب هیچچچچچ عنوان درست نبوده حتی اگه مادرش بدترین مادر دنیا باشه...دوم اینکه مادرشوهرتون احتمالا چون گذشته ی خوبی با شوهرش نداشته خواسته و ناخواسته داره رو زندگی شما تاثیر میذاره...بهترین کار اینه ک شوهر شما ب طور کاملا مستقلللل دست شمارو بگیرن و برید زندگی تونو شروع کنید...برخوردتون با مادرشوهرتونو هم بسپارید ب گذر زمان...اگه دوطرف مایل بودید ازهم عذر خواهی کنید

♡امام زمانم♡آرزوست...
2740

هیییی.شوهرت دست بزن داره.از الان حواست باشه روتون بهم باز نشه . بااحترام برخورد کن باهاش مبادا جلوی جمع ازش بد بگی یا کوچیکش کنی ،اون مادرشو زده پس زدن تو کاری نداره با رفتارت نزار کارت به اونجا برسه ...به نظرم مسئله اصلی مادرشوهرت نیست،شوهرته.درضمن کارشو تحسین نکن اگه بهت گفته مادرمو زدم.موفق باشی

گر خدای من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگی نگه میدارد.
شما در دوازده سال و ده ماهگی،به عقد پسری درومدی که پول نداره نون پنیر بخره و توی گوش مادرش میزنه هر ...

👌👌👌👌

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      

خوب همسرت یعنی پول نون وپنیر نداره بخره چطور مسئولیت شما رو قبول کرده 

بخاطر یه لقمه نون پنیر مامانشو زد .چه بی اعصابه 

عزیزم زندگی مشترک اینقدر بالا وپایین داره همین الان بهش بگو یادش بده تا تقی به توقی میخوره دست روکسی بلند نکنه 

رفتین تو یه خونه شما میمونی واین اقا فردا سر پارک ماشین بحثش میشه میاددعوا با شما

فعلا یه مدت نرو خونه مادرشوهرت تا بعدا برو اشتی کن

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
شوهری که با این سن دو تومن ته جیبش نداره به چه درد میخوره؟😕 بعدشم کسی که مامانش میزنه فردا تورم می ...

اینو بدتر میزنه تازه فقط زدن نیست از آدم نمک نشناس هرچی بگی برمیاد

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
2706