2733
2734
عنوان

مامان ادریانم 😔 بیایین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 15607 بازدید | 163 پست

عزیزم تا بتونم براش حمد میخونم😢

ان شاالله بحق سوره حمد . خدا سلامتی کاملشو برگردونه❤

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم.

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
2731
خانوما ی گل ۴۵۰۰ تا صلوات مونده همکاری کنید

من۳۱۳ تا✋

اگه عددش بهم میخوره همون ۳۰۰ تا

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

عنوان
859296 بازدید| 14039 پست

بچه ها چار روزه گذشته هنوز دخترم بیهوشه حالش خوب نیست بعد از 8سال باردار شدم با حاملگی سخت 

دلم برا بچم کبابه 4 روزه 10کیلو کم کردم 

خیلی حالم بده دیگه اشکی تو چشمم نمونده 

برا سلامتی دخترم صلوات بفرستین 

دیگه نمیدونم چکار کنم 

دخترم من در ارزوی روزی هستم که دوباره کفشهای چراغداریکه قبل از تصادف میپوشیدی و ذوق میکردی دوباره بپوشی دستهای همو بگیریمو قدم به قدم با هم راه بریم خدایا کی میشه اون روز برسه چقدر ثانیه ها دیر میگذره 
بیشتر ببینید
درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2740

خانما استارتر این تاپیکو زده تا یکم باهاتون درد ودل  کنه و ازتون بخواد برا پسرش دعا کنید.

لطفا معلم اخلاق نشید که بگید چطور باید با مادرشوهرش رفتار می کردن!!! 

بچشون تو آی سیو هستش! یه لحظه خودتونو جای استارتر بذارید بعدش پیشنهاد بدید که باید احترام و عزت مادرشوهرشو نگه می داشتن یا نه؟!

همه مادرا و پدرا و بزرگترا فرشته نیستن! 

نمک رو زخم نباشید!

اگر می تونید به جای نصیحت یدونه صلوات برای سلامتی پسرش بفرستید.

خانوما ی گل ۴۵۰۰ تا صلوات مونده همکاری کنید

صد تا صلوات فرستادم. 

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
2706