2733
2734
عنوان

مامان ادریانم 😔 بیایین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 15607 بازدید | 163 پست

بچه ی یک ساله چون الان خودم دارم یکیشو میگم فقط بوی مادر و میفهمه.نقطه ی اوووج وابستگی به مادره.الان پسر من تنش و شبا میچسبونه به من تا خوابش میبره.کلا چسبیده به منه. پس فقط برو پیش آدریان باش.دکترا هم نزاشتن گوش نده بگو همه چیزو استریل میکنم فقط بزارید برم تو و پیشش باشم.یه تیکه هم از روسری یا هر لباست که بوی تورو میده حتما پیشش باشه.رفتی تو هم فقط دستت بهش بخوره.بدونه هستی امیدش صدبرابر میشه

خدایا ناامیدم نزار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدایا خودت شفاشو بده به حق علی اصغر 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
این اولین پست من ۴روز بعد از تصادف

الان تاپیکا قبلیتونو خوندم خیلی روزای سختی گذروندین الان دخترتون راه میره؟

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!

هفته های آخر بارداریمه با تموم وجودم دلم پر پر شد از ته دلم برای پسر خوشگلت دعا کردم عزیزم مطمئنم خوب میشه و برمیگرده تو خونتون و خونتون پر از صدای قشنگش میشه ناراحت نباش عزیزم خدا بزرگه 

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
2738

بچه من نارس بود ۴۵ روز تو NICU بود خیلی زجر کشید الان رو دستاش جای سوزن و سرم مونده خدا همچین روزای برا هیچ کس نیاره

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!

من هرروز سر هر نمازم ۱۰۰ تا صلوات نذر سلامتی آدریان جانت میکنم الهی که بحق باب الحوایج حضرت عباس ع و خانم زهرا س شفای عاجل بده خداوند.

واسه حاجت خودم خیلی صلوات و نذر کردم انشالا از الان به بعد برای این کوچولو. خدا قبول کنه الهی و دل هممونو شاد...آمین

زندگیم عین جهنمه !!! روز خوش نزاشت واسم مادرش 

عزیزم حتما حتما گوسفند براش عقیقه کن ، نذر حضرت علی اصغر هم یه خوراکی چیزی کن شب حضرت علی اصغر بین بچه های کوچیک پخش کن ، انشالله پسر گلت بهوش میاد 

بچه ی یک ساله چون الان خودم دارم یکیشو میگم فقط بوی مادر و میفهمه.نقطه ی اوووج وابستگی به مادره.الان ...

حتما انجام بدید استارتر این کارو...ایشون درست میگن،اون ب شما احتیاج داره الان.خیللللی حتما برو و لمسش کن.