2752
2739
عنوان

مامان ادریانم 😔 بیایین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 15607 بازدید | 163 پست

به خدا قسم که اگه بیای و خبر خوب سدن پسرت رو بدی امسال پیاده روی اربعین به نیابت از پسرت میرم 

مادرم روز تاسوعا شله زد نذری داره همین الان نذر می کنم که انشاالله پسرت شفاپیدا کنه منم ۲ کیلو برنج به شله زردش اضافه می کنم

😢

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما ی گل ۴۵۰۰ تا صلوات مونده همکاری کنید

۲۰۰تام من

انشالله بزودی جگرگوشه استارتر به هوش میاد و خداوند معجزه قشنگشو نشون میده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

وای مامان ادریان دلم کباب شد میفهمم چی میگی😔😔😔تازه  نماز صب خوندم و واسه پسرت دعا کردم انشالله زودی حالش خوب میشه

میشه برام صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘😘تیکر تولد شاه پسرمه❤
2731

سلام عزیزم 

دختر منم ۷اردیبهشت تصادف بدی کرد به سرش ضربه شدیدی خورد ۲۳روز تو ای سیو بود 

کدوم بیمارستانی 

وضعیتش الان چطوره 

تاپیک تو دیدم تمام ۴ماه برام زنده شد 

خیلی خیلی سخته جیگر ادم اتیش میگیره 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

دعا خیلی  موثره یاسمینو خدا بهم برگردوند 

دکترا قطع امید کردن 

تو که ضربه بوده 

من یک ثانیه نمیدونم یهو چی شد داشتم میرفتم اونور خیابون دیدم میون هوا زمینم یاسمینم از دستم ول شد رفت زیر ماشین چه صحنه بدی بود خدایا برای هیچ مادری نیاره از زیر ماشین درش اوردم بچم تو دستام بیهوش شد 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2740
خانوما ی گل ۴۵۰۰ تا صلوات مونده همکاری کنید

50تامیفرستم

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

ای وای 😔😔😔😔😔😔

واقعا ناراحت شدم گلم 💔💔💔💔💔

امیدوارم پسر نازت خیلی خیلی زود کاملا خوب بشه گلم 🙏🙏🙏🙏🙏 امیدتو هرگز از دست نده عزیزم 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
ی صلوات واسه پسرم میدی!؟🌹😔

فدات شم آبجی عزیزم ترو خدا تو ناراحت نباش قربونت برم همه اینحا دعا میکنیم انشالله تا میاد شب بشه خبرای خوب بشنوی

اگر برای ابد هوای دیدن طُ نیفتد از سر من چه کنم؟؟🖤