2733
2734
عنوان

تازه عروسم 😍

673 بازدید | 19 پست

پیرو تاپیک قبلی تصمیم گرفتم عروس هلندی بخرم که تو خونه از تنهایی نترسم 

بنظرتون جواب میده 

کاربر سال ۱۴۰۰ هستم خطمو عوض کردم مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم 

نه ول کن مثیفی داره اززن پرت کزدن و..خسته میشی

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب ها از تنهایی می ترسی ؟

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2731

سرتو گرم کارا بکن و خوش بگذرون برقص کلاس برو خانوادت بیان برن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

من پرنده بیارم بیشتر میترسم😂

ایشالله خوشبخت شی ❤️ 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸
چند سالته؟ از چی میترسی دقیقا؟ از دزد؟

۲۰ سالمه 

اینکه همش حس میکنم یکی پشت سرم راه میاد و یکی نگاهم می‌کنه صبح ها همسرم می‌ره سر کار نمیتونم بخوابم میترسم 

کاربر سال ۱۴۰۰ هستم خطمو عوض کردم مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم 
2706