2733
2734
ما پارسال اومدیم این خونمون 20تومن1تومن امسال1500کرد اجاره رو خونه 20.25سال ساختو با سخت قدیمی بدون ...

امسال همه جا همینه یهو کلی کشیدن رو اجاره ها😢

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

با 80تومن...100تومن...میشه حاشیه تهران خونه خرید. چرا زیر بار مستاجری میرید. هنون پول کرایرو جم کنید و ایشالله اونجایی ک میخواین خونه بهرین یا خرج خودتون کنی. بلاخره میفهمید ک حداقل یه سقفی دارین واس خودتون. وبرای سرکارتونم با مترو اتوبوس بیاین برین والا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امسال همه جا همینه یهو کلی کشیدن رو اجاره ها😢

حالا دنبال جای دیگه ایم خونه خیلی خرج داره صاب ملکمونم خسیسه خرجش نمیکنه دنبال یه خونه ایم با 50.60تومن 1500هم شده اجاره بدیم ولی تمیز و نوساز پیدا نمیشه تکو توک 

2731
با 80تومن...100تومن...میشه حاشیه تهران خونه خرید. چرا زیر بار مستاجری میرید. هنون پول کرایرو جم کنید ...

ما قم هستیم پارسال با ۸۰ تومن میشد تو یه شهرکش به اسم پردیسان خونه خرید ولی امسال همون شده دو سه برابر 

یا همون حاشیه تهران برادر شوهرم پارسال می خواست خونه بخره این دست اون دست کرد الان دیگه نمیشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
با 80تومن...100تومن...میشه حاشیه تهران خونه خرید. چرا زیر بار مستاجری میرید. هنون پول کرایرو جم کنید ...

حاشیه تهران از متری ۴ میلیون شروع میشه تا ۸ میلیون

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
حالا دنبال جای دیگه ایم خونه خیلی خرج داره صاب ملکمونم خسیسه خرجش نمیکنه دنبال یه خونه ایم با 50.60ت ...

کجا هستین تهران؟؟

ما قم هستیم پارسال با ۸۰ تومن میشد تو یه شهرکش به اسم پردیسان خونه خرید ولی امسال همون شده دو سه برا ...

اره نمیشه منم پارسال خواستم بخرم حاشیه تهران پولم کم بودنخریدم امسال چندبرابرشدافسوس میخورم کاش وام میگرفتموهمون پارسال میخریدم

واقعاااا؟؟

ماکه تهران نیستیم 

سنندجیم

توحاشیه شهر آپارتمان 50متری تک خواب وچندسال ساختو میدن 140تومن حداقلش

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍
واقعاااا؟؟ ماکه تهران نیستیم  سنندجیم توحاشیه شهر آپارتمان 50متری تک خواب وچندسال ساختو میدن ...

نه بابا الان نمیشه تا پارسال می شد ولی الان نه