2737
2739
عنوان

اثاث کشی

269 بازدید | 37 پست

سلام خواهش میکنم بهم کمک کنید

من یه خونه پیدا کردم برای اینکه جابه جا بشم(دارم جدا میشم از همسرم) 

اینو بگم کسیو ندارم کمکم کنه تا حالا اثاث کشی نداشتم و بلد نیستم (هرچی بلدین بهم بگین)

از طرفی قراردادم نبستم تاحالا لطفا هر نکته ایی که میدونین کمکم کنین 

یه سوال  دیگه اینکه روز باربری کسی نیست کمکم کنه چیکار کنم؟؟؟خودمم باید با ماشین برم؟؟؟

همرو یکجا گفتم خواهش میکنم تا جایی که اطلاع دارید کمکم کنید

خدایا دستمو ول نکن به کمکت احتیاج دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا کارگر بگیر اثاثت رو بار بزنن و خالی کنن

کارگر خود باربری میاره .گفتم مرد نیست کمکم کنه گفت چهار تا کارگر خودشون دارن

2742

جایی رو اجاره میکنی همونواول ی فیلم از تموم وسایل چ خراب چ دریت بگیر به حرغ املاکی اعتماد نکن ک میگه نوشتم وقتی خواستی دربیای ازون خونه هی نگن فلان وسیله سالم بود یا خراب بود

قراردادو فقط ی ساله بنویس.

حواست به قبضا باشه همه به روز حساب شده باشن.

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

وقتی ماشین و کارگر گرفتی خودتم باید بری همراشون دیگه .قرداد بستنم کاری نداره میری مشاور املاک خودشون همه کارشو میکنن فقط شما باید حق مشاور املاک رو بدی .انشالله خدا کمکت کنه خوب فکراتو کردی تنها زندگی کردن خیلی سخته واسه یه خانوم

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
راهنماییم کنید چجوری وسایلو جمع کنم

کارتن یا جعبه بخر وسایلای آشپزخونتو جمع کن توش

بنده مادر یک 🙆ناز و یک 🙋‍♂️کاکل زری هستم💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2740

من وسط مرداد از یه شهر خونم اومد یه شهر دیگه که ۳۰۰ کیلومتر باهم فاصله داشتن ۸۰۰ پول کارگر دادم ۱۲۰۰ پول ماشین 

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
جایی رو اجاره میکنی همونواول ی فیلم از تموم وسایل چ خراب چ دریت بگیر به حرغ املاکی اعتماد نکن ک میگه ...

ممنون .خونه تازه کاغذ دیواری شده و مرتب و تمیز بود .حالا که شما گفتید یه بار دیگم میرم میبینم

راهنماییم کنید چجوری وسایلو جمع کنم

کارتن وسایل بزرگت خست؟

چوبیارو کاملا نایلون پیچ کن خش نشه

وسایل قیمتی رو از قبل ببر ی جای مطمئن بزار

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
وقتی ماشین و کارگر گرفتی خودتم باید بری همراشون دیگه .قرداد بستنم کاری نداره میری مشاور املاک خودشون ...

فکرامو کردم وقتی کسی نخوادت موندنت فایده نداره . خدای یه خانوم تنهام بزرگه   

فکرامو کردم وقتی کسی نخوادت موندنت فایده نداره . خدای یه خانوم تنهام بزرگه    

انشالله خدا بهترینا رو سر راهت قرار بده توکلت به خدا باشه 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2706