2752
2734
عنوان

اثاث کشی

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 37 پست
ممنون .خونه تازه کاغذ دیواری شده و مرتب و تمیز بود .حالا که شما گفتید یه بار دیگم میرم میبینم

کلا فیلم کامل بگیر خیالت راحت از شیرالات لامپا و کولر در کابینتا همه چیز بعدا هرچی خراب بشه از پول ودیعه کم میکنن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
کارتن وسایل بزرگت خست؟ چوبیارو کاملا نایلون پیچ کن خش نشه وسایل قیمتی رو از قبل ببر ی جای مطمئن بز ...

نه ندارم اصلا .اما کارتن گرفتم وسایل قیمتی ندارم فقط کلا وسایل خونست یخچال و .... 

خدایا دستمو ول نکن به کمکت احتیاج دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارتن گرفتم چجوری چسب بزنم چینیام سنگینه .ته کارتن باز نشه

دور تا دور کارتن رو چسب کاری کن مثلا یه کارتن رو سه ردیف چسب دورتادورش بزن تا باز نشه

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2731
کلا فیلم کامل بگیر خیالت راحت از شیرالات لامپا و کولر در کابینتا همه چیز بعدا هرچی خراب بشه از پول و ...

واقعا ممنون از راهنماییت

نه ندارم اصلا .اما کارتن گرفتم وسایل قیمتی ندارم فقط کلا وسایل خونست یخچال و .... 

پس اول دور یخچالت نایلون بپیچ بعد پتو مسافرتی تا خش و خراب نشه 

ازون نخا ک دور جعبه شیرینی میبستن قبلا یادته؟بخر دور کارتونا یا دور وسایل پتو پیچ ببند باز نشن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من وسط مرداد از یه شهر خونم اومد یه شهر دیگه که ۳۰۰ کیلومتر باهم فاصله داشتن ۸۰۰ پول کارگر دادم ۱۲۰۰ ...

چه عیب داره تنت سلامت مهم اینکه رفتن به خونه جدید برات دلخوشی و آرامش بیاره 

پس اول دور یخچالت نایلون بپیچ بعد پتو مسافرتی تا خش و خراب نشه  ازون نخا ک دور جعبه شیرینی میب ...

ممنون .میگم دور یخچال سلفون بکشم سور میشه کارگرا نمیتونن جابه جاکنن یا اشکالی نداره 

ممنون .میگم دور یخچال سلفون بکشم سور میشه کارگرا نمیتونن جابه جاکنن یا اشکالی نداره 

نه نمیشه خیالت راحت خودشون بلدن 

فقط حتما خوب بپیچ خش نشن

دور یخچال ضربه گیر حباب دار بپیچ.

کارتنارو زیاد سنگین نکن.

رو کارتنا شماره بزن که مشخص باشه چی رو کجا گذاشتی.

واسه رختخوابات اگه بتونی کاور رختخواب بگیری بهتره

دور یخچال ضربه گیر حباب دار بپیچ. کارتنارو زیاد سنگین نکن. رو کارتنا شماره بزن که مشخص باشه چی رو ...

ضربه گیرا (پلاستیک حباب دار) با چسب پنج سانتی بزنم .یا میشه سلفون بزنم ؟؟؟؟

چسب هم زیر  کارتنایی که سنگینه سه ردیف عرض کارتن بزن سه ردیف طول.

سه ردیف هم دور تا دور.

من 1 ماه پیش اسباب کشی کردم. باربری میگفت بسته بندیتون عالیه. یه خط نیفتاد وسایلام.کارگرها هم واقعا خوب بودن