2733
2739
عنوان

دعا ونذر برای رفتن ب کربلا

| مشاهده متن کامل بحث + 18081 بازدید | 47 پست
تو رو خدا برای منم دعا کن لطفا

چشم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالت خیلی خوش بهحالت

ممنون 

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
عزیزم  از همین هفته شروع کن به نیت اینکه اربعین بری کربلا هر جمعه نماز امام زمان بخون  ه ...

نماز امام زمان همون که ۱۰۰بار ایاک نعبدو رو میگیم منظورته میونی من مجردم ولی بابام نمیزاره برم وگرنع که دانشجویی تا حالا ۱۰بار  رفته بودم

I am nurse
2728
من خیلی خواستم این چله رو بگیرم ولی خب نمازای صبحم قضا میشه واینکه همتشو نداشتم بیا باهم بگیریم بلکه ...

باشه عزیزم اینجوری خیلی خوبه منم خیلی دلم میخاد شروع کنم ولی کسی رو ک نائبم بشه رو نداشتم 

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
دوست من با بچه ۶ ماهه رفت  خیلیا میرن عزیزم اگه آدم سخت گیری نباشی راحت میشه رفت

آره عزیزم شنیدم که میرن ، نه سخت گیر نیستم ، شوهرم میگه بچه اذیت میشه ، ولی من عزمم جزم کردم که برم ، ان شاءالله که آقا بطلبه

عزیزن شما که تجربشو داری ، با بچه 4ساله میشه رفت ، اذیت نمیشه؟؟؟

من بچه ندارم ولی خیلی از دوستام با بچه رفتن 

خب یه کم شاید سخت بسه ولی زیاد نه البته بگما دوستامون دست تنها نبودن ، همه با هم بودیم ماها هم کمکشون می کردیم 

ولی اگه بچتون آرومه ، اذیت نمیشید 

آقا امام حسین ع خودش کمکتون میکنه

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
2738
از کی شروع کنیم؟؟؟

من پریودم😁

فردا پاک میشم از پس فردا شروع کنیم

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
بیچاره اون که حرم را ندیده/ بیچاره تر اون که دید کربلات را

واقعا  

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
نماز امام زمان همون که ۱۰۰بار ایاک نعبدو رو میگیم منظورته میونی من مجردم ولی بابام نمیزاره برم وگرنع ...

بله همون رو میگم 

برای راضی شدن پدرتون شروع کنید جوشن کبیر خوندن ، هر چی بیشتر بهتر تا زمانی که جواب بگیری ،،، جوشن کبیر بخون و بعد هر فراز از خدا بخواه که پدرت راضی بشه

انشاالله که راضی میشن

من بچه ندارم ولی خیلی از دوستام با بچه رفتن  خب یه کم شاید سخت بسه ولی زیاد نه البته بگما دوست ...

ممنون عزیزم نه اگه بریم تنها نیستم ، دو خانواده ایم ، مادرمم میبرم ان شاءالله ، مرسی که بهم انرژی دادی تا حتما پیگیر رفتن باشم

آره عزیزم شنیدم که میرن ، نه سخت گیر نیستم ، شوهرم میگه بچه اذیت میشه ، ولی من عزمم جزم کردم که برم ...

انشاالله که قسمتت بشه 

فقط براش کالیسکه ببر ، با اینکه ۴ سالشه ولی به دردت میخوره 

دوستان به نظرتون با بچه 4ساله میشه رفت کربلا ،البته تا قبل از اربعین برگردیم

من تولد 3 سالگی دخترم کربلا بودم.

چون بچه من شیطونه ماشالا یکم سخت بود. البته آخراش دیگه عادت کرد. مثلا فرودگاه و هواپیما اذیتش کرد ولی توو حرم خیلی آروم بود.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
ممنون عزیزم نه اگه بریم تنها نیستم ، دو خانواده ایم ، مادرمم میبرم ان شاءالله ، مرسی که بهم انرژی دا ...

قربونت برم 

پس مطمئن باش راحت میرید 

توکلت به خدا باشه 

ایمان دارم اگر امسال بری دیگه هر سال میری انشاالله

2706