2733
2734
عنوان

دعا ونذر برای رفتن ب کربلا

| مشاهده متن کامل بحث + 18081 بازدید | 47 پست
شایده یه کارخوبیکردین که خداازاین طریق میخاد بگه کارخوبت به اندازه کربلاو مکه رفتن ثواب داشته

من صبح بعد نماز یه ذکری رو خوندم برای حاجت روایی بعد که خوابیدم این خوبو دیدم

I am nurse
خشبحالت. من فقط خوابشو دیذم. توی خواب کلی دعا کردم اونجا برا خودم

روحت که رفته. ان شالله جسمتم بزودی بره. 

دعا کن دوباره قسمت منم بشه.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جات خالی نجفم ساعت۳میرم ب سمت کربلا

التماس دعا.

سلام ما رو به آقا امیر المومنین برسون. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
التماس دعا. سلام ما رو به آقا امیر المومنین برسون. 

چشم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2740
منم خیلی دوس دارم بگیرم چله ولی کسی رو ندارم ک نائبم بشه برا ۵روز پریودیم۰😔😔😔😔

میای باهم بخونیم من برای تو میخونم تو برای من موعد من ۱۳ ماه ۳قمری میشه

I am nurse
التماس دعا عزیزم

😍

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
میای باهم بخونیم من برای تو میخونم تو برای من موعد من ۱۳ ماه ۳قمری میشه

من تقریبا اول مهر یا ۳۰شهریور میشم 

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

عزیزم 

از همین هفته شروع کن به نیت اینکه اربعین بری کربلا هر جمعه نماز امام زمان بخون 

همسر من همیشه اینکار رو میکنه البته تو کل سال ولی ردخور نداره ، تو هر شرایطی اربعین براش جور میشه

یه کار دیگه که خودم جواب گرفتم ، از اول محرم چله زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام گرفتم اربعین کربلا بودم

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
دوستان به نظرتون با بچه 4ساله میشه رفت کربلا ،البته تا قبل از اربعین برگردیم

دوست من با بچه ۶ ماهه رفت 

خیلیا میرن عزیزم اگه آدم سخت گیری نباشی راحت میشه رفت

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
من تقریبا اول مهر یا ۳۰شهریور میشم 

من خیلی خواستم این چله رو بگیرم ولی خب نمازای صبحم قضا میشه واینکه همتشو نداشتم بیا باهم بگیریم بلکه به هوای من تااخر انجام بدیم

I am nurse
2706