2726
عنوان

دعا ونذر برای رفتن ب کربلا

17987 بازدید | 47 پست

من تاحالا ۵بار یابیشتر خواب دیدم رفتم کربلا وکلی زیارت میکنم دیشبم خواب دیدم رفتم مکه ومدینه  ومسجد نبی رو دیدم وکلی سنگ دستم بود که باخودم حمل میکردم خیلی خوشحال بودم مث تمام دفعات قبل اما از خواب که بیدار شدم دیدم طبق معمول همیشه خواب بود اشکام میریخت ختمی ونذری بلد نیستین که من انجام بدم بلکه کربلا روزم شه

I am nurse

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر این حالت بدجور خریداری التماس دعا  عزیز دل!

من خیلی خواب کربلا دیدم حرم حضرت ابوالفضل رو دیدم هربار میگم به ارزوم رسیدم وعی وقتی بیدار میشم هیچی به هیچی

I am nurse
2728

عزیزم من خودم انجام ندادم . ولی از یسری شنیدم ختم زیارت عاشورا به روش حق شناس انجام داده بودن یا اینکه حتی نایب کسی شده بودن و حاجتشونو گرفته بودن . 

.

امیدوارم زودتر برات کربلاتو بگیری . التماس دعا

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...
من خیلی خواب کربلا دیدم حرم حضرت ابوالفضل رو دیدم هربار میگم به ارزوم رسیدم وعی وقتی بیدار میشم هیچی ...

شاعر میگه: بعد منزل نبود در سفر روحانی

آن شا الله به زودی میری پیش ارباب بی کفنمون

چله زیارت عاشورا حق شناس میگن رد خور نداره

منم خیلی دوس دارم بگیرم چله ولی کسی رو ندارم ک نائبم بشه برا ۵روز پریودیم۰😔😔😔😔

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

ان شالله بزودی قسمتت بشه.

منم عید واسه اولین بار رفتم ولی از وقتی اومدم گریه می کنم و میگم خدایا دوباره قسمتم کن.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
ان شالله بزودی قسمتت بشه. منم عید واسه اولین بار رفتم ولی از وقتی اومدم گریه می کنم و میگم خدایا دو ...

خشبحالت. من فقط خوابشو دیذم. توی خواب کلی دعا کردم اونجا برا خودم

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......

جات خالی نجفم ساعت۳میرم ب سمت کربلا

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

منم خیلی خواب قبرستون میدیدم فک میکردم رفتنیم اما نرفتم😢😢

اربعینم دلم میخاد پیاده برم ک مطمعنم نمیطلبه کسی نیس باهاش برم

کلا خیلی وقته خدا منو ترک کرده و رفته

خدایا...شبیه بادکنکی شده ام از بغض هایی ک ب اجبار فرو داده ام ..التماست میکنم..فقط یک سوزن..تکه تکه شدنم با خودم..
2706