2737
2739
عنوان

كسي بيداره. درد ودل دعوا با شوهر خواهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1515 بازدید | 72 پست
استارتر این جریان بین شما و اونا بوده چرا خواست مامانتو بزنه؟؟؟

بلند شد براي من. وگفت كه حق نداري تو زندگيمون دخالت كني وخواهرت هرچي بلد ني شما يادش ميدين. مامانم اومد وسط وگفت حالا برا يه چيز كوچيك زشته نميخواد اينكارو كني.  نميدونم چطور شد رفت طرف مامانم ك اونو بزنه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=]مشکل روانی داره...[/QUOTE] میدونی حسوده مرد حسود از زن حسود خیلی خیلی بدتره منم ی شوهرخاله این شکلی دارم یکساله کلن قط رابطه ایم از بس رفتاراش ناشیانه و بچه گانه و حسادت امیزه..جالبه خالمم پشتشه

چشمان تو آفریقاست.. 
2728
بله شما خودت زنی 4 تا هرمون بالا پایین بشه نیازی نیست بگم می تونه تبدیل به چه موجود خطرناکی بشه .فقط ...

خوب زن بعد زايمان نياز داره شوهرش بهش برسه. حالا شده روزي نيم ساعت برا خودشون يه دور بزنن. بنظر شما اين اشكال داره

نه عزيزم.  شايد درست متوجه نشديد. يه صحبت خيلي عادي بود. ميشد با ارامش تمومش كرد. اينهمه جنجال ...

قبل از زایمان هم سابقه داشته ؟ اگه سابقه داشته به نظرم باید قطع رابطه میکردین و این ادم مناسب زندگی نبوده . اما بعد از زایمان . خیلی حکایتا داره . از چشم یه تازه مادر میشه فهمید میشه بهش حرفی زد یا نه . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
[QUOTE=]مشکل روانی داره...[/QUOTE] میدونی حسوده مرد حسود از زن حسود خیلی خیلی بدتره منم ی شوهرخاله ا ...

من كه نميخوام با همچين ادمي رفت وامد داشته باشم.  خدا روشكر شوهرم فكرش امروزيه. واصلا مثل شوهر خواهرم نيست. 

باورت ميشه شوهر خواهرم فك ميكنه زن برده هست وفقط بايد بچه ب دنيا بياره وغذا بپزه

[QUOTE=102521467]قبل از زایمان هم سابقه داشته ؟ اگه سابقه داشته به نظرم باید قطع رابطه میکردین و این ادم مناسب زندگی ...[/

اره. يه بار  اين قضيه پيش اومد. باز گفتيم بخاطر خواهرم كوتاه بيايم. اما الان ميبينم اشتباه كرديم 

2738
بله شما خودت زنی 4 تا هرمون بالا پایین بشه نیازی نیست بگم می تونه تبدیل به چه موجود خطرناکی بشه .فقط ...

درسته خودتم زنی خب باید درک کنی

واقعا مسئله چیزی نبوده ک همسر خواهرش حمله ور بشه

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
خوب زن بعد زايمان نياز داره شوهرش بهش برسه. حالا شده روزي نيم ساعت برا خودشون يه دور بزنن. بنظر شما ...

نه از دور زدن مهمتر ازمایش خون و تیرودئیده ............... تازه افسردگی بعد از زایمان رو اصلا حذف میکنم از مشکلات . یه چکاب کامل میخواد مخصوصا اگه سزارین باشه . عمرا مردای ایرانی اینو بفهمن . خیلی از زنا هم اینو نمیدونن چه رسه به مردا . در حقیقت روی بمب راه میرن مردو زن بعد از زایمان . البته خدادادی بعضیا از این مشکلات براشون بعد زایمان پیش نمیاد و ریلکس ادامه میدن . همین باعث میشه فکر کنن همه باید اینجور باشن . محاسبات از اینجا غلط میشه و بعد زایمان زن میتونه 180 درجه بپیچه و یه بمب خطرناک بشه . باورتون نمی شه یه سرچ کنید . تازه میگین wow این برنامه نویس چرت نمی گه

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
من كه نميخوام با همچين ادمي رفت وامد داشته باشم.  خدا روشكر شوهرم فكرش امروزيه. واصلا مثل شوهر ...

اینطور ادما زن رو تا جایی ک بتونن محدود میکنن عوضش خودشون اهل همه جور کار هستن..حیف خاهرت واقعا میگن ب خانه ی دشمن چرا میروی؟ چون دوستم گروست..شمام ناتوانید جلوش دربیاین فقط بخاطر خاهرتون..ولی دیگه محلش ندین چون از یه خط قرمز همگانی (دس رو پدرومادر طرف مقابل) عبور کرده ببین من اینقد عصبانیم وای بحال شما..

چشمان تو آفریقاست.. 
نه از دور زدن مهمتر ازمایش خون و تیرودئیده ............... تازه افسردگی بعد از زایمان رو اصلا حذف می ...

من از همه اينا خبر دارم. وخودم بچه دارم واين علايم رو ميدونم. حالا خواهرم زايمان كرده. به شوهرش گفته بريم بيرون حوصلم سر رفته. 

خوب منم حرفم همينه. مرد نبايد هواشو داشته باشه. هورمونهاي مرد ك بهم نريخته

اینطور ادما زن رو تا جایی ک بتونن محدود میکنن عوضش خودشون اهل همه جور کار هستن..حیف خاهرت واقعا میگن ...

برام دعا كنيد آروم بشم.  بخدا شب سختي بود.  من نميخوام طرف خودمو بگيرم. اما خدا شاهده كه يه كلمه بيشتر نگفتم.  انگار دلش از جاي ديگه پر بود.  اينم شانس منه بدبخت 

خوب زن بعد زايمان نياز داره شوهرش بهش برسه. حالا شده روزي نيم ساعت برا خودشون يه دور بزنن. بنظر شما ...

عزیزم  به خودت نگاه کن و از افکار قدیمی فاصله بگیر این اقا به شما بی احترامی کرده یعنی در اصل به مادرتون .... اینکه اینقد راحت بی حیا رفتار میکنه شاید بخاطر احترام زیاد خانواده شما به اون باشه نمیتونید خواهرتونو دور بندازید ولی همین بی احترامی روی همسر خودتون تاثیر منفی میزاره اول به خانواده و همسر خودت فکر کن و رابطتتو با خواهرت محدود کن و تا زمانیکه جدا معذرت نخواسستن رابطه برقرار نکن و به مادرتونم همین رو بگید اگر مادرتون کوتاه اومد شما کوتاه نیا  ....این رفتار به خواهرتونم کمک میکنه تا به زشتی کار همسرش پی ببره با کوچکترین ملایمتی شوهرش بدتر میشه در اینده و روی همسر شما هم تاثیر داره.....بعد از معذرت خواهی سعی کن تا چند ماه یا سال بازم سر سنگین رفتار کنی 

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
2706