2410
2553

تا الان خوابم نبرده. شب خونه بابام بوديم وخواهرم وشوهر خواهرم هم اونجا بودن. 

همين طور داشتيم باهم صحبت ميكرديم.  خواهرم كه بجش سه ماهشه. گفت حوصلم سررفته. بيا با هم بريم يه دور بزنيم. شوهر خواهرم گفت نه نميشه بچ كوچيكه. 

من بخدا منظوري نداشتم. گفتم ماهم بچه هامون كوچيك بودن ميورديمشون اينجا وميرفتيم دور ميزديم. 

حالا فوقش ده دقيقه ك بچه هم تازه شير خورده. 

اين كه من گفتم گرفت به دعوا ك تو تو زندگيمون دخالت كردي. بخدا من قصد دخالت نداشتم. 

اومده بزنه به مامانم. خواست مامانمو كتك بزنه. شوهرم جلوشو گرفت. 

چكار كنم خدايا نميدونم برم شكايتش كنم. خيلي حالم بده. 

مشکل روانی نداره شوهرخواهرت؟😕

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مشکل روانی نداره شوهرخواهرت؟😕

خواهر بزرگم وشوهرم رفتن پيش مامانش.  بهش گفتن كه امشب اينكارو كرده.  مامانش هم گفته خودمون هم ميدونيم. يه وقتايي قاطي ميكنه. 

خواهرم بهش گفته بود خوب اينو همون اول ميگفتين. نه الان ك يه بچه هم دارن 

2714

تو مقصر نیستی شوهر خواهرت ایراد داره ازالان بشناسیدش که چه اخلاقی داره حتما قبلا هم فکر میکرده شماها دخالت میکنید ذهنیتش اینجوریه واسه همین همیشه فاصله رو با این شخص رعایت کنید رفت وامداتون به اندازه باشه نه خیلی چسبیده بهم جلوشم هر حرفی رو نزنید

نميدونم بخدا.  اينم شانس ما هست بخدا.  وگرنه من يه كلمه بيشتر نگفتم

شما که همه حرفاتون رو نمی تونی اینجا بگی . اما قسمت تقصیر شما رو بگم . هرگز تو کار یه مادر دخالت نکن . هرگز . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
تو مقصر نیستی شوهر خواهرت ایراد داره ازالان بشناسیدش که چه اخلاقی داره حتما قبلا هم فکر میکرده شماها ...

بخدا باورت ميشه از وقتي عروسي كردن. من فقط يه بار خونشون رفتم. هيچ وقت حتي زنگم نميزنم. 

فقط خونه بابام ميبينمشون. 

شما که همه حرفاتون رو نمی تونی اینجا بگی . اما قسمت تقصیر شما رو بگم . هرگز تو کار یه مادر دخالت نکن ...

چ ربطی ب دخالت تو کار مادر داره؟😶

ی پیشنهاد داده همین

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
طوری ادبش کن ک دیگه حتا تو رویاشم نتونه دس رو بزرگترش اونم مادر بلند کنه..همگی تحریمش کنید

همش بخاطر احترام بيش از حد بود. من دوتا دختر دارم. بچه اونا پسره. 

هميشه جلو من موقعي ك خواهرم باردار بود دست رو شكم خواهرم ميكشيد وبه من ميگفت ببين ما پسر داريم. تاج سر داريم. شما نداريد. 

من بخاطر خواهرم چيزي نميگفتم. وميگفتم شوخي ميكنه

2706