2733
2739
عنوان

كسي بيداره. درد ودل دعوا با شوهر خواهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1515 بازدید | 72 پست
داداش نداری ؟یا پدرت برخورد نکرد باهاش ؟الان خاهرت چقدر اذیت میشه اعصابم خورد شد 

اره بخدا. خواهرم گناه داره.  چرا داداشم همون موقع اونجا نبود. بعد ك اومد هم خواست بره خونشون. ما جلوشو گرفتيم

همش بخاطر احترام بيش از حد بود. من دوتا دختر دارم. بچه اونا پسره.  هميشه جلو من موقعي ك خواهرم ...

میگفتی تهش میخاد بشه یکی مث تو دیگع   

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره بخدا. خواهرم گناه داره.  چرا داداشم همون موقع اونجا نبود. بعد ك اومد هم خواست بره خونشون. م ...

چرا جلوشو گرفتید میزاشتید ادبش کنه ک بفهمه ب مادرتون بیخود میکنه بی احترامی کنه مردک خاهرت از زندگیش راضیه ؟جدا شه ک بهتر از اینه ک با همچین روانی زندگی کنه 

2740
چ ربطی ب دخالت تو کار مادر داره؟😶 ی پیشنهاد داده همین

من دیدم که میگم . مثلا خیلی ساده گفتن بچه 6 ماهه رو ما همی چی میدادیم بخوره شما رچا نمی دی . یا همه جا می بردیم ولش میکردیم شما رچا سخت میگیری . ولش کن . این عقاید و متد و میفهمم دوستان از باب اینکه ما هم انجاد دادیم و شده میگن . گاهی از رو حسن نیسته اما نمی دونن مادر چی داره میکشه تحت فشاره شما حتمی ندیدی . استارتر هم شاید اومده حسن نیست نشون بده بگه یکم بریم بگردیم بچه هم حالش بهتر میشه اما تو کله مادر و محاسبات خصوصی و قلق بچه نبوده . مطمئن باش با تجربه اینو عرض میکنم

"

خواهرم كه بجش سه ماهشه. گفت حوصلم سررفته. بيا با هم بريم يه دور بزنيم. شوهر خواهرم گفت نه نميشه بچ كوچيكه. 

من بخدا منظوري نداشتم. گفتم ماهم بچه هامون كوچيك بودن ميورديمشون اينجا وميرفتيم دور ميزديم"

حالا بخون جملرو

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
چرا جلوشو گرفتید میزاشتید ادبش کنه ک بفهمه ب مادرتون بیخود میکنه بی احترامی کنه مردک خاهرت از زندگیش ...

اره.  اينجا پيششون زشته كه دختر خونه بابا بمونه. هنوز مثل قديم فكر ميكنن. 

بايام هم ب خواهرم نصيحت ميكنه كه زشته. حالا اون چيزي گفت تو بخاطر بچت تحمل كن.  

از اين فكراي قديمي حالم بهم ميخوره. 

خواهرم ميگه كتكم نزده. ام اخلاقش تنده

من دیدم که میگم . مثلا خیلی ساده گفتن بچه 6 ماهه رو ما همی چی میدادیم بخوره شما رچا نمی دی . یا همه ...

باز هم این جنجال رو در بر نداشت عزیزدلم

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
اره.  اينجا پيششون زشته كه دختر خونه بابا بمونه. هنوز مثل قديم فكر ميكنن.  بايام هم ب خوا ...

الهییی ایشالا ک خدا سر عقلش بیاره، این تفکرای قدیمی حال ادمو بد میکنه  خدا کنه روزی برسه ک هیچکس ترس حرف مردمو نداشته باشه و برا خودش زندگی کنه

من دیدم که میگم . مثلا خیلی ساده گفتن بچه 6 ماهه رو ما همی چی میدادیم بخوره شما رچا نمی دی . یا همه ...

نه عزيزم.  شايد درست متوجه نشديد. يه صحبت خيلي عادي بود. ميشد با ارامش تمومش كرد. اينهمه جنجال نداشت. دست رو مامانم بلند كرده و هزارتا ابرو ريزي ديگه

باز هم این جنجال رو در بر نداشت عزیزدلم

بله شما خودت زنی 4 تا هرمون بالا پایین بشه نیازی نیست بگم می تونه تبدیل به چه موجود خطرناکی بشه .فقط تیروئید پس از زایمان می تونه زنو تبدیل به یه موجود کاملا بی منطق کنه . بعضی زنا اینو میفهمن . و کاملا مسلط هستن

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2706