2737
2734
عنوان

خوردن اسید فولیک و چاقی

58773 بازدید | 32 پست
سلام دوستان
من الان یک ماهه که برای بارداری و اقدامات قبل از اون به دکتر مراجعه کردم.بهم فوکیل اسد داده و یه رژیم غذایی برای تعیین جنسیت
ولی متاسفانه روز به روز دارم چاق می شم یعنی این چاقی مربوط به خوردن اسید فولیکه؟
در ضمن اشتهام هم خیلی زیاد شده من قبلا اصلا شام نمی خوردم ولی الان با ولع کامل شام می خورم
اعصابم خورد شده تو رو خدا راهنمایی کنید آخه اگه اینطوری پیش بره من قبل از بارداری دچار وزن زیادی می شم
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس واسه چی اشتهای من فرقی نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اسید فولیک و کی میخورید؟
به نظر من قبل خواب بخورید
البته راست میگید من نصف شب یه کم دلم ضعف میره ولی چون خواب آلودو 1 خرما میخورم رفع میشه
Lilypie First Birthday tickers
2728
من واقعا فکر می کنم از اسید فولیکه
همسرم هم می گه اسید فولیک اشتها رو زیاد می کنه
پریسا جون خوشبحالت حتما شما مثل من استعداد چاقی نداری :(((((
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی
شادونه
اسید فولیک به هیچ عنوان باعث چاقی نمیشه و هر بار که مصرف می کنید . بدن شما میزانی رو که نیاز هست برمی داره بقیه اش رو بلافاصله دفع می کنه. هیچگونه اسید فولیکی در بدن ذخیره نمیشه.
برای همین هم باید بصورت روزانه مصرف بشه. و جزو کم خطر ترین مکمل ها است.
نگران نباشیدخواهرم.
2740
راستش پریسا جون من همیشه به نوع و اندازه غذام خیلی اهمیت می دادم ولی الان دکتر خیلی چیزها رو گفته بخورم که قبلا نمی خوردم
مثل خرماو عسل و .... که همه حسابی چاق کننده هستندو بخصوص نمک که ورم هم می آره
آقا بهروز شما مطمئنی که اسید فولیک اشتها آور نیست
آخه من فکر می کنم 2 کیلو در ماه اضافه وزن خیلی زیاده
پریسا جون منم قبل از خواب می خورم ولی صبح که بیدار می شم احساس می کنم از گشنگی دارم می میرم و شبها هم نمی تونم جلوی خودم رو بگیرم که شام نخورم
مصرف نمک به مقدار کم برای تامین بدن از املاح و کانی های معدنی تجویز میشه
البته کم مصرف کنید.
از 8 ماهگی به بعد کلا قطع کنید. زیرا مایع آب دور جنین قلیایی میشه و احتمال زایمان زودرس زیاد میشه....
متاسفانه ریه بچه کامل نمی شه.
مرسی آقا بهروز از راهنماییتون
من هنوز باردار نشدم ولی حتما توضیحات شما و نحوه استفاده نمک در دوران بارداری رو فراموش نمی کنم