2733
2734

اگه تایپیکای قبلمو ی نظر بندازین مشکلاتمو با شوهرم متوجه میشین.امروز رفتم پیش مشاور گفت باید حرفای شوهرتم گوش کنم.باهاش تماس گرفت که باهاش وقت ملاقات بذاره که شوهرم اول سرسری جواب داد بعد گفت نه این یعنی من درست بشو‌نیست  

گفت نمیام.مشاور گف خودم دوباره باهاش تماس میگیرم

بچه ها اسم ادمایی مث شوهر منو چی میذارن؟چون زبونش درازه و بلده چطور منو خراب کنه.بخدا ازش متنفر بودم الان بیزارتر شدم.چ‌کنم که بخاطر بچم نمیتونم جدابشم.ادمی که یذره عیبای خودشو قبول نداره رو چطور حالی کنم

اوووف منم با یه زبون نفهم گیر افتادم میفهمم حالتو 

بخدا خودش از خانوادش ربون نفهم تر ؛ خانوادش از خودش.

مشاور میگه با پدرو مادرش حرف بزن.بخدا یذره متطق ندارن.بهشون میگم‌که فلانه میگن پسرمون طلای ۲۲ اصلا نمیخان قبول کنن که بعدش بخان اونو نصیحت کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا نمیتونی جدا بشی؟ بنظرت بچه توی محیط دعوا تربیت درستی خواهد داشت؟ همسرتم که از حرفاش معلومه اصلا پشیمون نیست و اگر برگردی اوضاعت داغون تر از قبل میشه !!! تا کسی خودش نخواد نمیشه تغییرش داد ! پس فکر تغییر دادنه همسرتو اصلا نکن ، بچه هم بعد از طلاق تا ۷ سال اول حضانتش با مادره ، اگر میتونی برگردی و فقط و فقط بگی چشم برگرد ، در غیر اینصورت دعواها از سر گرفته میشه و بچه ضربه ی بدی میخوره 

چرا نمیتونی جدا بشی؟ بنظرت بچه توی محیط دعوا تربیت درستی خواهد داشت؟ همسرتم که از حرفاش معلومه اصلا ...

دقیقا حرفش همینه میگه فقط باید خفه خون بگیری هیچ‌اعتراضی نکنی.من هر کاری دلم میخاد بکنم. خدایا کاش یامن بمیرم یا اون.خستم دیگه کم اوردم

2738