2733
2734
عنوان

خواهر جونا بهم بگین چکار کنم؟ شوهرم خیلی به جاریم اهمیت میده درحالی که

| مشاهده متن کامل بحث + 84870 بازدید | 1069 پست
دوستان یهو نریزید سرم .من مخالف خیانت مردهام ولی یه تجربه ای برای پیش اومده: من زنانگیم بالا هستش.آ ...

عزیزم این تجربه شما بود حالا اجازه بده من تجربم روبگم.اتفاقا دیشب با همسرم حرف میزدیم من به خاطر بارداریم سختمه صبح زود پاشم صبحانه بدم به همسرم چون خودش هم میدونه واقعا بلند شدن با اون وضع و بادی که من دارم چقدر سخته خودش خواسته که من بلند نشم ساعت 7 میره سر کار.عموش هم همکارشه و تقریبا جوونه.دیشب همسرم میگفت عموم تعجب میکنه من صبحانه نخورده میام سر کار در واقع یه جوری متلک گونه بهم گفت بعد گفت اره زنعموم دستشو تا ارنج عسل میکنه میزاره دهن عموم و صبحانش همیشه حاضره.منم گفتم عموت پس واسه همینه هار شده و الان 10 ساله زن دوم گرفته!!!!!

به اینا نیست گلم ادم با ادم فرق داره مهره ی مار هر مردی یه چیزه باید بگردی مهره ی مارشو پیدا کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من الان با جاری حرف نمیزنم سر بد دهنی ، و پر روییش، داداش همسرم کمکم حرفه والبته عادت احوالپرسی هم نداره همیشه من باید بهش سلام بدم تا بگه علیک، همسرم اما خیلی به داداش وزن داداش احترام مذاکره میگه بزرگتر داداشم البته بخاطر حرفای مادرشم هست، همه ازین جاریه حساب میبرم و بهش رو میدن مونده سوارشون بشه،دلیلش میگن بخاطر اینکه اگه ما احترامش نکنیم یا باب میلش رفتار نکنیم سر شوهرش غر میزنه و دعوا میکنه باهاش، وچون داداش کار ثابت نداره اینم باعث میشه زنه پرروتر شه بگه بیکاره، حالا دوتا خونه داره ماشین داره ،و یه مقدار پولم تو بانک داره، بماند که چقدرم کنده از همسرم خانواده اش ، خلاصه گاهی شک میکنم زنه جادوشون کرده  ، هر کاری بکنه بازم هواشو دارن یه وضعی اصلا، یعنی شنیدن کی بود مانند دیدن

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی

توئم خونه خواهرت زیاد برو

یا مامانت

فک فامیلت

اعتراض کرد بگو مگه خودت خونه داداشت نمیری

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

آخه یه مردی که ازدواج کرده، زن و بچه داره چطور دلش میاد تنهایی طبقه پایین غذا بخوره و زن و بچه اش، تنها بمونن. حالا هر چه قدر تعارفش کنن یا هر چه قدر صمیمی باشن. خیلی کار شوهرت اشکال داره. حالا اگر به پدر و مادرش سر میزد یه چیزی. اما برای چی هر روز به برادرش و زنش سر میزنه.

به نظرم شما روش رو عوض کن. اصلا چی کار به جاری داری. بچه رو بهانه کن. بگو باباش نبود، غذا نخورد. یا دوست داره با تو بخوره. این که بد جاری رو بگی فقط حساسش میکنه. هیچ فایده ای هم نداره. شوهرت باید یاد بگیره مثل یه مرد خانواده دار رفتار کنه نه مرد مجرد

عزیزم این تجربه شما بود حالا اجازه بده من تجربم روبگم.اتفاقا دیشب با همسرم حرف میزدیم من به خاطر بار ...

شب فلاسک چای پر کن وسایلای صبحانم بزار رو یه سینی تو یخچال که در بیاره من این کارو میکنم

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀
شب فلاسک چای پر کن وسایلای صبحانم بزار رو یه سینی تو یخچال که در بیاره من این کارو میکنم

کلا خودشم اهل صبحانه نیست بهونش بود.وگرنه شب سماورو میزارم رو شعله کم تا صبح جوش میاد چیی رو اماده میکنم حودش میگه نمیخوام😉

وای نهههه  اون موقع همه فامیل رو خبر میکرد اصلا نمیشه  اخه برادرشوهرم خودش به زنش میگه دا ...

شما مشکلتون جاری نیست، شوهرتونه!

برده شکمشونن ایشون. شما یه پله عقب‌تر هستین. ایشون به پسر خودشم رحم نمیکنه بخاطر یه بشقاب غذا

اینکه از حیاط خلوت برن سرک بکشن به غذای مردم و از اون بدتر درخواست بدن بهشون غذام بدن یعنی همسرتون ببخشید رک میگم دَل هستن.

اتفاقا دلم برای جاریتون سوخت. گیر افتاده دست همسر شما. یه روزم شوهرتون نره برادرشوهرتون مجبورش میکنه غذا بفرسته

هرکی جای ایشون بود نسبت به شما حرص و خشم میگرفت که شوهرتون رو هی آوار میکنین سر زندگی ایشون (از نقطه نظر ایشون میگم. میدونم شما مخالفید ولی زورتون به همسرتون نمیرسه) وقتی هم خودتون میرید بیشتر کلافه میشن. میگن دست جمعی اومدن. اینکه فقط یه بشقاب میفرسته نشانه‌س

ایشونم کلافه کرده همسرتون

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

استارتر ب نظر همشهری هستیم شوهرت عربه یا بختیاری

شوهر من ک اصلا اهمیت نمیده خواهر متاهلش جواب سلام منو تو خونشون نداد ولی انقدر باهاش گرم میگرفت من از در دوستی با خواهرش وارد شدم خیلی پشیمونم اومدم تو این شهر با اینکه هم استانی بودیم فرهنگمون اصلا ب هم نمیخوره دامادامون همه خانواده دوست حسرت زندگی خواهرامو میخورم من جاری ندارم ولی شوهرم عاشق مادر و خواهربرادراشه زن براش اولویت نداره یعنی فرهنگشون اینطوریه

پسرم همه دنیام 😘💋💕
بچه ها میترسم اینحوری میگید من رابطه ام با برادر شوهرم خیلی خوبه خیلی در حد برادر خودم اگه زن بگیره ...

وقتی ازدواج کرد باید رابطه تون رو کم رنگ کنید خب 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
استارتر ب نظر همشهری هستیم شوهرت عربه یا بختیاری شوهر من ک اصلا اهمیت نمیده خواهر متاهلش جواب سلام ...

خواهر من اصل اربطه به فرهنگ این استان و فلان شهر نداره ذات ادم هرچی باشه همونه

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
شما مشکلتون جاری نیست، شوهرتونه! برده شکمشونن ایشون. شما یه پله عقب‌تر هستین. ایشون به پسر خودشم رح ...

بله دقیقا