2703
2553
عنوان

خواهر جونا بهم بگین چکار کنم؟ شوهرم خیلی به جاریم اهمیت میده درحالی که

| مشاهده متن کامل بحث + 84651 بازدید | 1069 پست
تو که ادعات  میشه بقیه تایپیک ها رو هم بخون ضمنا هر تایپیکی که می خونی کامل متنی کلا من نوشتم ر ...

ببخشیدخواهرم دلت روشکستم.بخدافقط میخوام متوجه ات کنم خانواده شوهروجاری سیاست میخواد که اگه نداشته باشی خوردمیشی واز زندگیت هیچی نمیفهمی وجوونیت بابت حرفهای بیخودی تباه میشه.به هیچکس اجازه نده بیادبگه فلانی چی پشت سرت گفته ..بگو باگفتن این حرفها بهم کمک نمیکنی فقط تخم کینه روتودلم میکاری.از یکی بخواه این دشمنی روخاتمه بده وپای حرف هم بشینید مطمئن باش اون کسایی ک میان پیش تو وازجاریت بدمیگن پشت سرتوهم پیش اون حرف میزنن..... ادامه این دشمنی ولجاجت عواقب بدی داره .....ب حق این ماه عزیز مشکلاتت حل بشه.

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
ببخشیدخواهرم دلت روشکستم.بخدافقط میخوام متوجه ات کنم خانواده شوهروجاری سیاست میخواد که اگه نداشته با ...

اشکال نداره عزیزم. بخدا نمیخوام از خودم صحبت کنم ولی با این همه بدی وقتی کسی حرفی پشت سرش بزنه پیشم بوم میاد متاسفانه یه جاری بزرگتر دارم دایم از اون بد میگه اصلا من کینه ای نبودم حتی اگه بدترین ها رو در حقم میکردن ولی جاری بزرگم از همون موقع که نامزد بودم همش بد این یکی جاری رو میگفت به حدی که یه غول ازش تو ذهنم به وجود اومد بعدم که عروسی کردیم حدود ۶ ماه مجبور بودیم تو یه خونه با همین هم عروس که الان از دستش ناراحتم زندگی کردم تو مدت خیلی بد رفتار میکرد خوب طبیعتا منم از اول نسبت بهش دلم چرکی بود دیگه بد تر شدم مثلا تا خودمون بودیم همش خواهش که من نمیتونم کار کنم باردارم و منم قبول میکردم و کاراهارو انجام میدادم ولی وقتی مهمون میومد اصلا نمیزاشت من بلند شم حتی به مهمون میگفت کمک کن ولی منو نمیزاشت اگه هم بهش می گفتم میگفت حالا تو زورت میاد من با فلان مهمون تعارف ندارم و کارم و اون انجام میده حتی غذایی که من درست میکردم واسه مهمون اونو هم نشون زن مهمون میداد که ایا اندازش کافیه یا نه

در کل خیلی قضایا پیش اومد که من ازشون دور شدم و اونا به شوهرم نزدیک

وگرنه من با هیچ کدوم از اعضای خونواده شوهرم مشکل ندارم

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=103221577]اشکال نداره عزیزم. بخدا نمیخوام از خودم صحبت کنم ولی با این همه بدی وقتی کسی حرفی پشت سرش بزنه پیشم ...[/QUOT

همه ما آدمیم .قلبمون یه تیکه گوشته ک باشنیدن حرفای خوب شادوبرعکس کینه ای میشیم .نباید اجازه بدی کسی برات حرف بیاره.باتوضیحاتی ک دادی جاریت خییلییی با سیاسته ک متاسفانه تو نداری....تا جای ممکن از همینجا ازکسایی ک سیاست دارن بخواه توخصوصی راهنمایی ات کنن......منم خودمم مادرمو اصلا ندیدم وخواهر بزرگتر نداشتم ک سیاست یادم بدن سعی کردم همیشه ساکت باشم ک واسه خودمم دردسر درست نکنم.ولی ببخشید شوهرت خیلییی مقصره باید اونو درست کنی ک گمون نکنم درست شه.....فقط باید خودت کاربلدبشی.....باآرزوی موفقیتت عزیز دلم

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
[QUOTE=103221577]اشکال نداره عزیزم. بخدا نمیخوام از خودم صحبت کنم ولی با این همه بدی وقتی کسی حرفی پ ...

ممنون عزیزم

میدونی گاهی وقتا خداجوی ما رو خلق میکنه که تغییر دادم چون غیر ممکنه چون اون خصلتها ذاتی درمون وجود دارن منم همون جوری ام هر کاری کردم تو این ۳۲ سال نتونستم یاد بگیرم جواب کنایه بدم یا از کنار قضایا  اگاهانه رد بشم 

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2456