2733
2734
عنوان

ترس شدید در کودک

16636 بازدید | 30 پست

سلام،پسرم 5سالشه و ی دفه به اندازه چند ثانیه حالت ترس و وحشت ناگهانی بهش دست میده بردمش پیش دکتر مغز و اعصاب گفت بهش میگن پانیک،بردمش پیش روانپزشک دو تا قرص داده الان سه هفته هست که داروها رو میخوره اما اثری ندارن ،نمیدونم چکار کنم

باید ببینید ریشه ی ترسش از کجاست.

آیا رو کسی یا چیزی یا موقعیتی حساسه؟

اگر هست باید دورش کنید از اون موقعیت یا شخص

اصلا تو موقعیت استرس زا مثل دعوا و مشاجره قرارش ندید.

دارو هاشو منظم بهش بدید طول می کشه تا دارو اثر کنه

همچنین باید پیش مشاور کودک ببرینش تا با صحبت کردن بتونه ترسش رو درمان کنه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیگه وقتی دکتر بردیش ما چی بگیم اگه جواب نداد یه دکتر دیگه ببر پیش روانشناس کودک 

روانپزشک میگه احتیاج نیست پیش روانشناس ببری،روانشناس دیگه میگه فقط با رواندرمانی خوب میشه دارو فایده نداره،موندم چکار کنم

روانپزشک میگه احتیاج نیست پیش روانشناس ببری،روانشناس دیگه میگه فقط با رواندرمانی خوب میشه دارو فایده ...

روان پزشک همین جوری از رو علایم گفت یا نوار قلبی چیزی نوشت؟ اگه نه یه روانپزشک دیگه ببر. 

2740

مشاور و اینا بدرد نمیخوره ولی متخصص مخصوص کودک و نوجوان خیلی بهتره 

میخواین اول روش بدون دارو رو استفاده کنید بعد بدون دارو...

بعضی ها موقع پانیک دچار علایم بدتری هم میشن واسه همین واسه ی اون افراد دارو درمانی نیازه اما بچه شما که این علایم حاد رو نداره 

باهاش صحبت کردین که چرا ترسیده ؟

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2706